Glow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Dizi Konusu - Yeni Sezon

Glow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Glow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in yeni göz bebeği komedi dizisi Glow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Her farklılığı ile muazzam işler yaparak izleyenlerini adeta büyülü bir yolculuğa çıkaran Netflix’den yepyeni bir komedi dizisi. Dikkatleri her dizisi ile üzerinde toplayan yapım. İç yapımı ile tekrardan karşımızda yer alıyor. Daha yayınlanmadan evvel reklamlarını çok iyi yapan Netflix. Diziden başarılı bir geri bildirim alırken. IMDb ve bir çok eleştiri sitesinden dizi ortalamanın üstünde bir puan almayı başarmış. İlk sezonda 10 bölüme yer veren yapımın 1. sezonunu bitirenler için ortak merak edilen soru Glow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? oluyor. Bu sorunun yanıtı ve dizi hakkında bilgiler için sizi bilgilendireceğiz. Gelelim dizinin konusuna;

Glow Dizi Konusu

Aslında dizinin asıl ismi G.L.O.W nereden geliyor diyor iseniz Gorgeous Ladies of Wrestling yani var mısın güreşe bacım. Cüssesi sağlam gacıların bir araya gelerek bir grup oluşturması ve güreş yapması bir dizinin absürtlüğü daha ne kadar abartılabilir ki. Mesleki anlamda başarıya ulaşamamış olan bir çok kadın artık buradan hayatına devam edecektir. Baş rolümüzde yer alan kadının cebinde sadece 83 dolar bulunurken bu güreşçi ekibin arasında girecektir. Ancak bu güreş kısmının diğerlerinden farkı olacak elbette.

Dünyanın en seksi güreşçi kadın versiyonunu yapmak isteyen bu topluluk Amerika’da yer alan tüm kadın güreşçilere taş çıkartacaktır. Oldukça ilginç bir konuya hakim olan dizi son zamanlarda yapılmış popülaritesi günden güne artan nadir dizilerin arasında yer almaktadır.

Glow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Birinci sezonu bir çırpıda bitiren Netflix takipçileri daha dizinin yeni yayınlanmasına karşın 2. sezonu bekler oldu. Her zaman ki gibi Netflix bu konuda işleri ağırdan alıyor ve 2. sezon için hiç bir açıklama yapmıyor. Ancak izlenmelere şöyle bir göz atacak olursak, popülaritesi ve izlenmesi bu kadar yüksek olan bir dizi diğer dizilere nazaran bu kadar iyi durumda iken ikinci sezonu ile bu komedi tufanına devam edecektir.

Son zamanlarda fevri hareketler ile dizilerini iptal eden Netflix buna onay verir ise tahmini olarak dizi 2. sezonunu gelecek sene Mayıs veya Haziran gibi 2018’de yayınlayacaktır. Ancak bu tarih şuan için tahmini bir veridir. Netflix’in yapacağı resmi haberler ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatır sizi sosyal medya hesaplarına davet ediyoruz, bizi takip ediniz efenim.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...