Glow 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Glow Konusu ve Oyuncular

Glow 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Glow 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in eğlenceli spor dizisi Glow 3. sezon onayını kaptı.

Netflix’in kısa süre içerisinde büyük başarı yakalayan dizilerinden birisi olan Glow 2. sezonun ortalarında olmasına rağmen 3. sezon için onayını aldı. Çok beğenilen dizi IMDB’de 10 üzerinden 8.1 gibi yüksek bir puana sahip. Liz Flahive ve Carly Mensh ortak yapımı olan dizi spor komedi dizisi türünde. Peki Glow 3. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin başrol oyuncusu Alison Brie Altın Küre ödülü için en iyi kadın oyuncu dalında aday gösterildi. 2. sezon ile daha zorlu geçen ring şartları 3. sezonda daha kızışacak gibi görünüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Betty Gilpin, Sydelle Noel, Britt Baron ve Britney Young yer alıyor.

Glow 3. Sezon Konusu ve Oyuncular

Oldukça heyecanlı bir sezon devam ederken ringdeki rekabet artıyor. Dizinin ikinci sezonun ana teması bireysellikten uzak, arkadaşlıkların gelişimine odaklandığını görüyoruz. Ruth (Alison Brie) ve Debbie (Betty Gilpin) arasındaki ilişkinin gerilimi artıyor. İkili arasındaki gerilim arkadaşlıklarına da zarar vermeye başlamıştır.

Bugüne kadar arka planda kalan tek erkek karakter Sam (Marc Maron) kızı Justine (Britt Baron) için iyi bir baba olmaya çalışıyor. Ayrıca bu sezon Marc’ın kariyerinin aldığı yeni yolu da izliyoruz. Öte yandan Bash’in (Chris Lowell) Florian’a (Alex Rich) karşı beslediği duyguları da anlamaya çalışıyoruz. Dizinin 3. sezonu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Glow 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Heyecanlı bir sezon finali yapan dizinin yeni sezonu şimdiden ilgi çekmeye başladı. 2. sezonuyla kendi sınırlarını zorluyor. İzleyicisine programdan şovdan gerçek kısımlar izletiyor. Bir bölüm tamamen o dönemde televizyonda yayınlanan bölümü izliyoruz. Dizinin yeni sezonu da yaklaşık 1 milyon kişi tarafından izlendi.

Yeni sezonun çok daha eğlenceli ve heyecanlı olacağını söyleyebilirim. Yavaş yavaş kabuğunu kıran dizi bizi şaşırtmaya devam edecek. Diziye yeni sezonda eklenecek oyuncular ise henüz açıklanmadı. Dizinin 3. sezonunun ne zaman başlayacağına dair bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni sezonu 2019 yılında ekrana geri döneceğini düşünüyoruz. Yeni sezonun kesin tarihi yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...