God Of War 4 Ne Zaman Çıkıyor? - Oyun Hikayesi - Çıkış Tarihi

God Of War 4 Ne Zaman Çıkıyor?

God Of War 4 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

E3 konferansından sonra merakla beklenen oyun için sevindirici haber geldi.

Playstation exclusive olan efsane seri yeni oyununu çıkarmaya hazırlanıyor. Büyük bir kitleye sahip olan oyundan uzun zamandır haber çıkmıyordu. En son oyunu olan God Of War 3 2010 yılında piyasaya sürülmüştü. Oyun ign.com gibi önemli oyun sitelerinde 9.8 puanına sahip. Oyun oyuncular tarafından boss savaşları ve müzikleri ile çok övgü alıyor. Grafikleri ve canavarlarıyla oyuncuların ilgisini çeken oyun rahat oynanabilirliği sayesinde çok revaçta. Oyunun yapımcıları ise Ready at Dawn, Javaground, Daybreak Gameplay Company ve SCE Santa Monica Studio gibi önemli ve oyun yapımcıları. E3 2017 konferansında duyurulan oyun oyun severleri oldukça heyecanlandırmıştı. Peki merakla beklenen oyun God Of War 4 Ne Zaman Çıkıyor?

God Of War 4 Konusu

Oyun yeni bir yarı tanrının doğuşunu deneyimlememizi vadediyor. Oyunda birçok değişiklik yapıldı. Kratos bir önceki oyunlardan daha farklı bir karakter yapısı ile karşımıza çıkacak. Oğlu için daha iyi bir adam olmayı çok isteyen Kratos’un olgunlaşma ve şiddet düşkünlüğünü azaltmaya çalışmasına yardım edeceğiz. Ejdarhalarla ve canavarlarla dolu bir dünyada sorumluluğunuz oldukça fazla. Hayatınız kanla ve kaosla dolu iken geleceğin kaderini belirleyeceksiniz. Güçlü bir hikayeye sahip olan oyun yeni bir anlatım biçimiyle karşımıza çıkıyor. Seriye uygun ürkütücü bir oyun olan God Of War 4 tatmin edici bir dövüş sistemi vadediyor. Kratos evladının devam ettireceği karanlık soyunu sorgulamaya başlar. Geçmişinde yaptığı hataları yapmamayı dileyen Kratos bunları telafi etmek için elinden geleni yapmaya çalışacak. Eski İskandinav mitolojisine göre oluşturulan ortam eşsiz bir manzara keyfi yaşatmayı vadediyor. Omuz üstü kameralar sayesinde çarpışmaları, dövüşleri daha net izleyebileceğiz. Kratos’un güçlü ve büyülü baltasını sürekli gard halinde tutmayı unutmayın.

God Of War 4 Ne Zaman Çıkıyor?

E3 konferansında sadece oyunun yayınlanacağı bilgisi çıkmıştı. Oyunun tasarımları ve hikayesi anlatıldı. Ancak çıkış tarihi ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı. Ancak sevindirici haber geçtiğimiz günlerde geldi. Oyun Playstation Store’da ön siparişe konuldu. Oyun 22 Mart 2018’de piyasaya çıkacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...