Godless 2. Sezon Olacak Mı? - Konusu - Oyuncular

Godless 2. Sezon Olacak Mı?

Godless 2. Sezon Olacak Mı?
Bu yazıyı oylayın

Merakla ve heyecanla izlenen Godless dizisinden üzücü haber geldi.

Netflix için Scott Frank tarafından yaratılan dizi Godless hayranlarını tatmin etmeye devam ediyor. İlk sezonu 7 bölümlük limitli bir şekilde olmuştu. Dizi 22 Kasım’da tüm dünyada Netflix üzerinden erişilebilir hale geldi. Yılın en iyi ilk 10’una girmeyi başaran dizi eleştirmenlerden tam puan aldı. Dizinin beğenilme oranı ise %91. Bu kadar yüksek puanlı Western dizisi işlediği konu ve oyuncular hayranları tarafından çokça sevildi. 1880’lerin Amerika’sında geçen dizi geçmişi yansıtma açısından oldukça başarılıydı. İlk sezon bölümleri çok az olduğu için dizi kolay ve akıcı bir şekilde çabucak izlendi. Hayranların kafasında ise Godless 2. Sezon olacak mı? Sorusu takılmaya başladı.

Godless Konusu ve Oyuncular

1880’de Amerika’nın Batısını terörize eden kaçak Frank Griffin, eski ortağı yeni düşmanı Roy Goode’yi ele geçirmeye çalışır. Bu kovalamaca Frank’i garip bir şekilde New Mexico’da kadınlardan oluşan Lo Belle’ye getirir. Roy ise aynı yerde bir çiftlikte saklanmaktadır. Jack O’Connell’in canlandırdığı Roy Goode eski patronu Griffin’den kaçan bir kanun kaçağıdır. Genç yaşta yetim kaldığı için Griffin onu himayesine alır. Griffin’in davranışlarını artık sindiremediği için baba figürüne karşı gelir ve soygun yapıyolarken Griffin’i soyar. Jack Daniels’in canlandırdığı Frank Griffin ise oğlu gibi gördüğü düşmanı Roy’u yakalamak için Batı’yı terör ortamı haline getirir. Scoot McNairy’nin hayat verdiği Bill McNue ise La Belle kasabasının şerifidir. Aynı zamanda Mary Agnes’in abisidir. Mary Agnes McNue (Merritt Wever) ise La Belle kasabasının belediye başkanının dul eşidir. Belediye başkanı çoğu kasaba erkeği gibi maden kazasında hayatını kaybetmiştir. Whitey Winn (Thomas Brodie-Sangster) ise kendisini kasabaya ve şerife adamış hiç kimseden korkmayan şehir meclis yardımcısıdır.

Godless 2. Sezon Olacak Mı?

Değişik bir konuya ve tarza sahip olan dizi, eleştirmenlerin gözüne girmesine rağmen 2. Sezon için onay aldığı haberi henüz gelmedi. Dizinin yaratıcı Scott Frank ise bu konuyla ilgili 2. Sezon düşünmediklerini ancak ne olacağını bilmediğini söyledi. Hulu 9/11’in yeni dizisi The Looming Tower’ı bu diziye eş gösterildi.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...