Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkacak? - Telefon Özellikleri

Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkacak?

Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Google’ın çok güvendiği telefon serisine bir yenisi daha ekleniyor.

2017 yılının en iyi telefonu olan Google Pixel ve Google Pixel 2 XL’den sonra Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL çıkacağı duyuruldu. Telefon hakkında çok fazla bilgi sızdırmak istemeyen Google henüz resmi bir duyuru yapmadı. Pixel 2’nin 12.2 MP gücündeki arka kamerasına oldukça güvenen Google, telefona 2. Bir kamera eklemedi. Buna rağmen Pixel 2 ile birlikte çok mükemmel fotoğraflar çekebiliyordunuz. Google’ın her sene farklı bir markayla anlaşarak çıkardığı telefon serisi Pixel, 3. de hangi marka ile çıkacak henüz belli değil. Pixel 2 LG ortaklığı sayesinde çıkmıştı. Peki Google Pixel 3 ne zaman çıkacak?

Google Pixel 3 Özellikleri

Google Pixel 3’ü resmi olarak duyurmadı. Ancak 3 adet Pixel çıkaracağını basına sızdırıldı. Henüz çalışmayla ilgili ortada bir şey olamasada Pixel 3’ün çıkmasını bekliyoruz. Güvenli bir kaynak olan Droid Life’a göre telefonlar crosshatch, albacore ve blueline kod adlarına sahipler. Telefonların ikisinin karşılanabilir, birinin ise high end olacak. Bu ayrım bize Apple’ın iPhone 8 ve 8 Plus’ın daha karşılanabilir ancak iPhone X’in high end olmasını hatırlattı. Telefonun kamerasının daha da güçlendirileceği, avuç içine sığabilen tasarıma sahip olacağı da konuşuluyor. Pixel 2 de olmayan kulaklık çıkışının Pixel 3’te geri dönmesi bekleniyor. Kablosuz şarj, ekran iyileştirmeleri, çözünürlük arttırımları gibi geliştirmelerin olması da beklentiler arasında.

Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkacak?

Google Pixel 2’de telefonun her zaman en son sürüm androide sahip olacağını söylemişti. Zaten Pixel 2 piyasaya Android 8.0 Oreo ile sürülmüştü. Ancak telefonun dış görünümü daha modern olabilirdi. Ayrıca kulaklık girişinin olmaması da kullanıcılar tarafından pek beğenilmemişti. Google’ın bu beğenilmeyen özellikler üzerinde daha çok iyileştirme yapması gerekiyor. Ayrıca Google Pixel 2 ülkemizde satışa girmemişti. Ancak Pixel 3’ün satışa girmesini bekliyorum. Daha geniş kullanıcıya ve kitleye ulaşmak isteyen Google yeni telefonları daha çok ülkede satışa çıkarabilir. Ekim 2017’de lanse edilen Pixel 2 ve Ekim 2016’da lanse edilen Pixel’e dayanarak telefonun Ekim 2018’de lanse edilmesi bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...