Görevimiz Tehlike 6 Ne Zaman Vizyona Giriyor? - Film Konusu

Görevimiz Tehlike 6 Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Bu yazıyı oylayın

Görevimiz Tehlike 6 Ne Zaman Vizyona Giriyor? Tom Cruise ile bilinen filmin yeni filmi seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Film seyirciye bol aksiyon ve heyecan vaat ediyor.

Tom Cruise’un en çok bilinen aksiyon filmlerinden olan Görevimiz Tehlikeye yeni bir film ekleniyor. Yeni filmin adı Mission Impossible Fallout adı ile çıkacak. Filmin ilk fragmanı SuperBowl 2018 vesilesi ile izleyicilere sunulmuştu. Uzun süredir çekimi yapılan dizinin Şubat’ta filme dair ilk detaylar gün yüzüne çıkmıştı. Mission Impossible Fallout filminde Tom Cruise’un yanı sıra bir çok ünlü isim daha bulunuyor. Tom Cruise yine başroldeki Ethan Hunt karakterine hayat veriyor. İlk filmi 1996 yılında çıkan görevimiz tehlike serisinin en yeni filmi beklentileri karşılayabilecek mi? Peki Görevimiz tehlike 6 ne zaman vizyona giriyor?

Görevimiz Tehlike 6 Konusu ve Oyuncular

IMF ekibini canlandıran Tom Cruise, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames film için tekrar bir araya geldi. Rebecca Ferguson ve Michelle Monaghan seriye geri dönerken Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby ise yeni karakterlerle karşımıza çıkıyor. Jeremy Renner Avengers 3 ve 4 çekimleri yüzünden bu filmde karşımıza çıkamayacak. Filmde Ethan Hunt ve IMF ekibinin bazı müttefikleri ile birlikte bir görevi gerçekleştirmeye gider. Ancak görev bir şekilde yanlış gider ve ekip zamana karşı yarışmak durumunda kalır. Filmde Alec Baldwin Alan Hunley, Simon Pegg Benji Dunn ve Ving Rhames Luther Stickell tarafından canlandırılacak. Filmde bu oyuncuların dışında Vanessa Kirby, Henry Cavill ve Sian Brooke yer alıyor. Tom Cruise tehlikeli sahnelerin bir çoğunu dublör kullanmadan çekerek etrafından oldukça takdir topladı. Filmde bolca aksiyon ve kovalamaca göreceğiz gibi duruyor. Fragmanda Tom Cruise’un çekimlerde ayağının kırıldığı sahneyi de görebilirsiniz. En dikkat çekici sahne ise Ethan Hunt’ın helikoptere tırmandığı sahne oldu. Filmin çekim süreci bu tehlikeleri de içerdiği için uzun sürdü. Tom Cruise filmde bütün oyunculuk yeteneğini ortaya koyuyor.

Görevimiz Tehlike 6 Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan filmin çıkış tarihi oldukça merak ediliyor. Film ülkemizde 27 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek. Filmin çıkış adı ise Görevimiz Tehlike Yansımalar olacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...