Görümce Filmi Ne Zaman Vizyonda? - Ne Zaman Vizyona Girecek?

Görümce Filmi Ne Zaman Vizyonda?

Görümce Filmi Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

Bir türk komedi filmi Görümce Filmi Ne Zaman Vizyonda?

Senaryosu Gupse Özay tarafından yazılan Görümce filmi fragmanı ile derin meraklar uyanırdı. Görümce Filmi Ne Zaman Vizyonda? sorusunun yanıtını merak eden film severler diziyi heyecan ile beklemekte. Konusu ile beğenileri üzerine toplayan dizi fragmanı ile iyi bir dikkat çekmeyi başardı. Görümce ve gelinler arasında yaşanan soğuk savaşı gözler önüne serecek olan komedi dalındaki kaliteli film 2 aralık 2016 tarihinde tüm Türkiye’de vizyona girecek. Vizyon tarihini verdikten sonra biraz filmin konusundan bahsedelim.

Görümce Film Konusu

Konusu ile tipik bir Türk ailesi sorununa değinen film gelin Deniz ile Görümce Yeliz arasındaki ilişkiyi bizlere aks ettirecek olan film üçlü arasındaki komik detayları bize anlatacaktır. Yeliz adındaki görümce kardeşi Ahmet’e haddinden fazla düşkündür. Bu düşkünlüğünün neticesinde iki kardeş aynı evde yaşamaktadır. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikiliden erkek olanı Ahmet ilk görüşte bir kıza aşık olmuştur. Hızlı gelişen ilişkide Ahmet, Deniz’e evlenme teklifi etmiştir. Bunu duyan Yeliz çılgına döner.

Ahmet’in tüm sevgililerini ondan ayıran Yeliz kardeşinin daha iyilerine layık olduğunu söyleyerek tüm adayları ondan uzaklaştırmaktadır. Ancak bu sefer ok, yaydan çıkmıştır. Deniz ile Ahmet arasına girmeye çalışan Yeliz denenmedik yolları bırakmayacaktır. Bu yolları engellemek için elinden geleni ardında bırakmayan Ahmet bu sefer Deniz ile birlikte yaşamaya karar vermiştir.

Necati Akpınar’ın yapımcılığını yaptığı BKM filminin yönetmenlik koltuğunda Kıvanç Baruönü yer almaktadır. Filmde yer alan Yeliz Karakterini Gupse Özay, Ahmet karakterini Buğra Gülsoy ve Deniz karakterini ise yıldızı yeni yeni parlayan Eda Ece canlandırmaktadır.

Görümce Filmi Ne Zaman Vizyonda?

2016 yılının son çeyreğinde yayınlanacak olan filmin çekimleri bir kaç ay önce bitti ve geri sayım başladı. Filmin afişi Gupse Özay’ın instagram hesabından paylaştığı oylama ile seçildi. 2 Aralık 2016 tarihinde tüm Türkiye’de vizyona girecek olan film tüm izleyenleri kahkaha tufanına sokacak gibi gözükmekte. Daha önceden senaristliğini yaptığı Deliha filmi bildiğiniz gibi çok izlendi ve çok sevildi. Hatta 2.si için gün sayanlar bile var.

Görümce filminden sizlere aktaracaklarımız bu kadardı bir sonraki ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın. Bizi sosyal medyadan takip ederek sitemizde paylaşacağımız haberlerden hemen haberdar olabilirsiniz. Buyrun filmin fragmanı da şu şekilde, İyi Seyirler.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...