Gotham 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Başlıyor?

Gotham 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gotham 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Fox ekranlarının en çok izlenen dizisi Gotham 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Müthiş izlenme sayısı ile Fox ekranlarında yayınına devam eden dizi Gotham son sezonunda sezon finaline yakınlaşmakta. Yeni sezonunun merakla beklenmesi Gotham 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun yanıtını aramaya sevk etti. 22 bölümlük sezonları ile 2014 yılında başlayan dizi daha bir çok sezonu ile devam edecek gibi gözükmekte. Konu olarak da genişletebilir bir konuya sahip olan dizi her bölümü ile yeni bir merak uyandırmayı başarmakta. Geçtiğimiz sezondan bu sezona biraz popülaritesini kaybeden yapım gelecek sezonlarda bunu toparlayacaktır. Imdb’den 8.0 almayı başaran dizi Bruno Heller tarafından yaratıldı.

Gotham Dizisi Konu İlerleyişi

Hızlı bir konu anlatıma sahip olan dizi bilindiği gibi bir Batman uyarlaması. Televizyon ekranlarında en uzun süren serüven Gotham’ın 2014’den bu yana devam etmesi dizinin heyecanını da arttırmakta. Gotham City Polis Teşkilatında çalışan Gordon’un yaşadıklarını anlatan dizide Gordon karakterini önceden Batman’den çok iyi hatırlıyoruz. Batman ile tanışmadan önceki yaşantısını izlediğimiz dizide ilerleyen sezonlarda neden Batman ile tanışmasını izlemeyelim ki?

1939 yılında çıkan Gotham çizgi romanın Televizyona uyarılmış hali olan dizide Gordon karakterini Ben McKenzie canlandırmaktadır. 27 sayılık çizgi romanın şuanda yaklaşık 10 11. sayısı çekilirken dizinin daha çok devam edebileceğini kestirmekteyiz. Fakat dizi sektörünü az çok biliyorsunuz. Dizinin izlenme sayılarında herhangi bir düşüş yaşanırsa dizi normal olarak iptal kararı alacaktır. Fox ekranlarının izlenen dizisi şuan için iptal kararına gitmedi ancak 4. sezon için onay kesinleşirse onu size buradan bildireceğimizi hatırlatıyoruz.

Gotham 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Lucifer dizisi ile ortak zamanda yayınlanan dizi bildiğiniz gibi geçen sezon aynı anda fragmanını yayınladı. Ortak fragman yayınlayan dizi Fox ekranlarında 1 saat ara ile yayınlanmaktadır. Eylül veya Ekim 2017 tarihleri arasında tekrardan Fox’da yayınlanacak olan dizi 4. sezonu ile bize tekrardan merhaba diyecek.

Sizler için hazırladığımız bu konu umarız yararınızadır. Herhangi bir resmi açıklamada burayı güncelleyeceğimizi size belirterek burayı takip etmenizi diliyoruz. Dizi hakkında en yeni bilgilere hemen ulaşabilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen Kalın…

28 Eylül 2017 tarihinde dizi 4. sezonu ile geliyor


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...