Gran Turismo Sport Ne Zaman Çıkacak? - Gran Turismo 13 Ne Zaman?

Gran Turismo Sport Ne Zaman Çıkacak?

Gran Turismo Sport Ne Zaman Çıkacak?
4.4 (87.69%) 26 votes

Gelmiş geçmiş en gerçekci Yarış Simülasyonu Gran Turismo Sport Ne Zaman Çıkacak? ve oyun hakkında detaylı bilgi…

Evet gençler ve kendini genç zanneden moruklar emniyet kemerleri hazırmı? Hazırlayın zira bu oyun size yarış oyunlarının en gerçekci deneyimini sunacak. 13. oyununu piyasaya sunacak olan Sony Interactive Entertainment bu oyunun ismini ise Gran Turismo Sport olarak belirlemiş. Uzun bir süre ardından tekrar sektöre geri dönüş yapan Gran Turismo tekrardan gerçekçiliğini en üst seviyede kullanıcılarına aktaracak. İlk söylentilerden bu yana bizlere ve sony şirketine en çok sorulan sorulardan biri de Gran Turismo Sport Ne Zaman Çıkacak? olmuştu ve nihayet bu sorunun cevabı verildi. Sizler için bu konuda bu sorunun cevabını açıklayacağız ancak ondan önce gelin biraz oyunun detaylarından bahsedelim.

İlk olarak geçtiğimiz sene Paris Games Week’te ilk detayları verilen oyun Gran Turismo maalesef bu sene de bilgisayara çıkmayacak yani şunu söylemek gerekirse sony inadını bozmadıktan sonra bu oyunu sadece yeni çıkacak Playstation’larda oynayabileceğiz. Ancak kendisi bunu en başından belirtti bu oyun tamamen konsol oyunu olarak piyasaya sürüldü ve böyle devam edecek. Sony ve Polyphony Digital tarafından ortak yapılan oyunun ilk detaylı resimleri de etkileyici şekilde.

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz senelerde oyun çıkarmayan Gran Turismo bu sene çıkaracağı Gran Turismo Sport için PlayStation 4 ü seçerek ona özgü ve özel bir oyun çıkaracak. İlk başta asya ülkelerine çıkacak olan oyun 15 kasımda piyasaya sunulacak. Kuzey Amerika ve Asya’da satışa çıkacak olan oyun 16 Kasım tarihinde Avrupa’da 18 Kasımda da Birleşik Krallıklarda raflardaki yerini alacak. Bu seneki oyununda 137 de farklı arabayı oyuncusuna sunan oyun 19 adet farklı mekanla da oyununu şanlandırmakta. Çıkış tarihinin açıklandığı gün oynanış videosunu da kamuoyu ile paylaşan oyun yapımcıları iddalı yapılarından hiç bir şey kaybetmemiş gibi gözükmekte

4K çözünürlüğü destekleyen eSpor oyunu modları da desteklemekte. Aman diyim şu güzelim oyunu modlar ile boka sardırmayın.

Gran Turismo Sport Fiyatı

PSN platformalarına çıkış tarihi itibari ile kullanıcısına 69.99 dolarlık bir ücret talep etmekte. Ön siparişini yakın zamanda kaldıran oyunu önceden satın almak için biraz geç kaldınız diyebiliriz. Sizler için Gran Turismo Sport Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt verdiğimiz bu makalede ayrıca Gran Turismo Fiyatı, Gran Turismo 13 Çıkış Tarihi hakkında da geniş bilgiye yer verdik.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...