Grey’s Anatomy 15. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Grey’s Anatomy 15. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Grey’s Anatomy 15. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Başarılı yayın hayatına devam eden Grey’s Anatomy 15. sezon onayı ile Amerika tarihinin en uzun dizisi oldu.

2005 yılından beri ABC kanalında yayınlanan dizi geçtiğimiz günlerde 15 ve 16. sezonu için onay aldı. Böylelikle Amerika tarihinin en uzun soluklu dizisi olarak tarihe adını yazdırdı. 15. Sezonunda dizinin kadrosunda azalmalar olması bekleniyor. Dizi kıdemli tıp uzmanlarının yaşamlarını konu ediniyor. ABC kanalı başkanı dizinin onun için özel bir anlamı olduğunu ifade etti ve ilk bölümden itibaren diziyi izleyen izleyicilerine teşekkür etti. Dizinin kadrosunda değişiklikler yaşansa da dizi kaldığı yerden tüm hızı ile devam edecek. Dizi aynı zamanda aynı kanalda yayınlanan The Good Doctor ile de bağlantılı. Peki Grey’s Anatomy 15. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Grey’s Anatomy 15. Sezon Konusu ve Oyuncuları

Grey’s Anatomy dizisinde hasta – doktor ilişkisi kurulmuyor. Doktorlar bir karakter olarak işleniyor. Dizide işlenen konular sadece doktorların hayatı değil. Gerçek hayattan ve kendinizden bir parça da bulabilirsiniz bu dizide. Bu nedenle 18 – 49 yaş arasındaki izleyiciler tarafından rahatlıkla izlenebiliyor. Grey Sloan Memorial hastanesinde çalışan doktorların hayatlarını konu alan dizi drama türünde. Dizi ameliyat sahneleri dışında oldukça iyi bir drama dizisi. 11 Emmy ödülü bulunan dizide yeni sezon için bazı değişiklikler yapılacak. Jessica Capshaw (Dr. Arizona Robbins) ve Sarah Drew (Dr. April Kepner) diziden ayrılacaklarını açıkladılar. Dizinin başrol oyuncusu Ellen Pompeo ile de 2 yıllık bir anlaşma daha imzalandı.

Grey’s Anatomy 15. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Oldukça geniş bir izleyici kitlesi bulunan dizi giderek artan reyting oranlarına sahip. 17 Mayıs’ta final bölümü yayınlanan dizinin 15. Sezonu için hazırlıklar başlamaya hazırlanıyor. Dizinin 15. sezonunun Eylül 2018’de ekranlara gelmesi bekleniyor. Oyuncu değişiklikleri yapılsa da dizinin aynı şekilde devam edeceğine eminim. Diziye yeni oyuncu dahil olacak mı henüz belli değil ama kemik kadro dizide olmaya devam edecek. Oldukça heyecanlı bir final bölümünden sonra ekranlara geri dönecek olan dizi merakla bekleniyor. Dizi ülkemizde Netflix üzerinden takip edilebilir. The Grey’s Anatomy’nin kesin çıkış tarihi yayınlanınca yazımız güncellenecektir.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...