Grimm 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Grimm 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

grimm 6. sezon ne zaman başlayacak?
3 (60%) 2 votes

Fantastik polisiye dizisi Grimm 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? hemen öğrenmeye ne dersin?

İki defa Primetime Emmy ödülü kazanmaya hak kazanmış 2011’den bu yana izleyicisinin sürekli olarak dikkatini çekmeyi başaran dizi  5. Sezonunun sonuna gelmesiyle birlikte yeni sezon için kollar sıvanmaya başlandı. 6. Sezon için onay almayı başaran dizi yeni sezonu için geri sayıma başladı diyebiliriz. 5. Sezonunun 22 bölüm sürmesinden sonra dizi 20 Mayıs 2016 tarihinde sezon finali yapacak haliyle diziyi sıkı takip edenler Grimm 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu ile baş başa kalacak bu soruya yanıt bulmak için yazdığımız bu makaleyi okuyarak sizde bu sorunun yanıtına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Grimm Dizi Konusu

Fantastik dizi tarihinde oldukça iyi bir yere sahip olan dizinin biraz da konusundan bahsedecek olursak 2011 de NBC ekranlarında başlayan dizi gerilimin ve polisiyenin karışımında muhteşem bir seyir sunmakta bizlere. Doğaüstü yeteneklere sahip olan başrol karakterimiz suçlulara daha yakın olabilmek için cinayet masasındaki dedektif görevinin başına gelmiştir. Nick Burkhardt adındaki bu karakterimizin hayatını anlatan dizinin yaratıcıları ise Stephen Carpenter, David Greenwalt ve Jim Kouf’dur.

Grimm 6. Sezon Ne Zaman?

Tam olarak 28 Ekim 2011 tarihinde vizyona giren dizi bir sonraki sezonlarında da aynı günlerde vizyona girdi son sezonda yani 5. sezonunda 30 Ekim 2015 Tarihinde vizyona giren dizi bizlere ekim ayının son aylarını mimlemiş olduğunu göstermekte tahmini olarak 25 – 30 Ekim 2016 arasında 6. Sezonuna başlayacak olan dizi yepyeni serüven dolu hikayesi ile bizleri tekrardan ekran başına kitleyecektir.

Grimm 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna yanıt verdiğimiz bu makale gibi sizlerde kendi dizilerinizin ne zaman başlayacağını öğrenmek istiyor iseniz iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

08.11.2016 Güncelleme: Diziye ait ilk resmi açıklama geldi yapım dizi setinde yaşanan bir kaç aksaklıktan dolayı 6. Sezon 1. Bölümü 6 Ocak 2017‘ye erteledi. Dizinin şuan için 13 bölümlük paketi hazır ikinci paket ise sezon arasından sonra yayınlanmaya başlayacak.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...