GTA'nın Dizisi The Gamechangers Ne Zaman Çıkıyor?

GTA’nın Dizisi The Gamechangers Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Efsane oyun serisi GTA’nın dizisi The Gamechangers ne zaman çıkıyor? | Nezamancikiyor.com

GTA (Grand Theft Auto) oyununun dizisi çıkıyor! Uzun zamandır bu projenin üzerinde çalışılsa da özellikle ülkemizde bu dizinin haberi pek duyulmadı. The Gamechangers adlı televizyon dizisi, The Rockstar Games adlı şirkete ait GTA isimli oyun serisini konu alacak. Oyunun dizisinin çekilmesi için herhangi bir izin alınmamıştı bu sebeple The Rockstar Games ile dizinin yapımcıları arasında küçük sorunlar oluştu. Bu sayede dizi çekimleri gecikmişti fakat sorunlar çözüldü ve GTA dizisi The Gamechangers geliyor!

Öncelikle bilmeyen varsa tanıtalım. GTA serisinin ilk oyunu 1997 yılında piyasaya sürülmüştü. Son oyunu GTA V ise 14 nisan 2015 yılında son olarak PC platformuna çıkmıştı. GTA serisini yaratan The Rockstar Games, bu seri sayesinde oyun şirketlerinin arasında en zengini ve en iyilerinden sayılıyor. Başarılı şirket The Rockstar Games, Dünya çapında seriyi +500 Milyon satışa ulaştırdı. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan GTA serisi kimlerin hayatında büyük anılara sahip değilki.. Oynarken mutlaka düşünmüşsünüzdür filmi çıksa tutulur diye. Filmi çıkmasa da dizisi geliyor. BBC kanalında yayınlanacak olan The Gamechangers dizisi şimdiden özellikle GTA oyunları hayranlarını heyecandan öldürecek..

The Gamechangers dizisinin hangi GTA oyununu konu alacak bilinmiyor. Bazı söylentiler Vice City isimli oyunun konu alınacağı yönünde olsa da bu kesin değil. GTA V oyununu da konu alması mümkün ancak izlemeden bilemeyiz. Dizi GTA “uyarlaması” olacak yani herhangi bir GTA oyununun tam konusuna ev sahipliği yapmayabilir The Gamechangers..

Dizininin oyuncuları ise şaşırtıcı.. Harry Potter, Siyahlı Kadın gibi filmlerin unutulmaz oyuncusu Daniel Radcliffe, The Gamechangers dizisinin baş rolünde yer alacak.. Titanik, Zorlu İkili, Terminatör, Gece Vurgunu gibi filmlerde rol alan Bill Paxton ve pek tanınmasa da başarılı olan oyunculardan Lex King, Joe Dempsie dizide yer alan oyunculardan..

Peki efsane oyun serisi GTA’nın dizisi The Gamechangers ne zaman çıkıyor? Dizinin ilk bölümü 15 Eylül 2015 tarihinde yayında olacak!

The Gamechangers Tanıtım Videosu:


  • bence güzel olacak The Gamechangers ancak reklamı fazla yapılmadı ülkemizde bilinmiyor belki başlayınca tutulur..

    carl johnson 14 Eylül 2015 04:12 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...