Gunpowder Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Mini Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Gunpowder Ne Zaman Çıkacak?

Gunpowder Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Game Of Thrones’un Yıldızı Kit Harington’nın Yeni Dizisi Gunpowder Ne Zaman Çıkacak?

Yıllardır devam eden ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones dizisi biten her güzel şey gibi sona yaklaştı.Bu nedenle de dizinin parlayan yıldızı Kit Harington yeni projelerde yer almaya başladı bile. Yakışıklı oyuncuyu yine eski dönem konusu işleyen ve gerçek bir olaydan uyarlanan mini bir dizide göreceğiz. Gunpowder Ne Zaman Çıkacak? için son paragrafa ilerleyiniz efenim.

Gunpowder Dizinin Konusu

Kuzeyin oğlu biricik Kralımız Jon Snow’u canlandıran Kit Harington‘ı bu sefer BBC’de yayınlanacak olan yeni dizisi Gunpowder da göreceğiz. Dizinin kısa bir fragmanı geçen günlerde yayınlandı ve 3 bölümlük mini bir dizi izleyeceğiz. Dizinin konusuna değinecek olursak 17. yüzyılda Kral 1. James’e yapılan suikast konu alınıyor. İngiliz Parlamentosunu havaya uçurmak için toplanmış 12 adamın bir araya geldiği ‘Barut Komplosu’ adı verilen tarihi olay canlandırılmıştır. Bu suikastin arkasında Guy Fawkes ve Robert Catesby vardır. Kit Harington da Robert karakterine can vermiştir. Dizinin başrollerinde ise Kit Harington, Peter Mullan, Mark Gatiss ve Liv Tyler yer almıştır. Biz de bu tarihi olayın arkasında politikayı ve entrikaları izlemiş olacağız.

Gunpowder Ne Zaman Çıkacak?

Konusu ile ilgi çeken dizi için sanırım yapımcılar az ve öz olmasını istediklerinden dolayı dizi mini-dizi olarak 3 bölümden oluşacak. Dizinin tam çıkış tarihi verilmemiş olsa da bir aksilik çıkmaz ise diziyı bu yıl içinde sonbahar aylarından birinde izleyebileceğimizi düşünüyorum. Her ne kadar Jon Snow’u daha çok ekranlar da görmek istesek de iyi bir yapım ortaya çıkacağına inancım tam. Bir başka yazımda görüşmek üzere…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...