Güzel Adam Süreyya Ne Zaman Vizyona Giriyor? - Film Konusu

Güzel Adam Süreyya Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Güzel Adam Süreyya Ne Zaman Vizyona Giriyor?, Güzel Adam Süreyya Film Konusu
Bu yazıyı oylayın

Beşiktaşın unutulmaz ismi Süreyya Soner’in hayatını anlatan Güzel Adam Süreyya Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Güzel Adam Süreyya Türk yapımı Filmin yönetmeni Gökçe Kaan Demirkıran filmin türü belgesel olarak yayınlanacaktır. Oyuncu kadrosundaki en dikkat çeken isim daha önce Beşiktaş’ın top toplayıcısı olan Süreyya Soner’dir bu isim Beşiktaş için ayrı bir yerdedir efsane olacak bu filmin 2 tane fragmanı yayınlandı en aşağıdan bulabilirsiniz. Güzel Adam Süreyya Ne Zaman Vizyona Giriyor? sorusunun yanıtlayacağımız makalemizde Gelin filmin konusuna bir göz atalım.

Güzel Adam Süreyya Film Konusu

Bu güzel filmin konusu Beşiktaş’ta uzun yıllar top toplayıcılığı yapmış olan Süreyya Soner’le ve Beşiktaş’dan onu tanıyan oyuncular Beşiktaş başkanı Fikret Orman ve onu tanıyan insanlara yapılan söyleyişler ve yorumlar söz ediliyor. Şimdi de filmin oyuncu kadrosuna geçelim.

Güzel Adam Süreyya Oyuncu Kadrosu

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ana rolde Süreyya Soner yer alıyor aynı zamanda Beşiktaş’ın en iyi oyuncularından Ricardo Queresma yer alıyor Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne gibi efsane isimlerde oynamakta. Ayrıca Metin Tekin 53 yaşında olarak Beşiktaş’da kanatlarda görev almış Sarı Fırtına lakaplı daha öncede teknik direktörlük yapmış olan ve arkadaşı Ali Gültiken‘de 52 yaşında Metin Tekin’den 1 yaş küçük olan efsane forvet mevkisinde yer alan eski milli takım futbolcusudur 1999 dan beri teknik direktörlük yapan Ali 2009 yılında ligin 2. yarısında Göztepe’nin başına geçmiştir. Tabi ki Feyyaz Uçar’da unutulmayan isimlerden Feyyaz Uçar‘da 54 yaşında olduğunu söylemek gerekir. Tabi ki herkes onu Kibar Feyzo olarak tanımıştır, oda Türkiye Genç Milli Takımını Çalıştırmakla görevli olmuştur. Fikret Orman’da unutulmaz isimlerden oda Beşiktaş’ta yıllarca görev almış isimlerdendi şuanda kendisi Beşiktaş ekibinin teknik direktörü. Şimdi ise filmin tarihine yakından bakalım

Güzel Adam Süreyya Ne Zaman Vizyona Girecek?

Güzel Adam Süreyya aslında bir tür belgesel olan filmin eğer bir aksaklık olmaz ise 4 gün sonra yani 8 Şubat tarihinde yayınlanacağı bilinmekte Film ile ilgili fazla bir beklentim yok fakat siz bu filmden bir şeyler bekliyorsanız veya bu film hakkında düşündükleriniz için aşağıdan yorum yapabilirsiniz. Ayrıca yazıyı faydalı bulduysanız paylaşmayı unutmayın bir sonraki yazımda görüşmek üzere birde sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...