Hadi Be Oğlum Ne Zaman Vizyona Girecek? - Film Konusu - Vizyon Tarihi

Hadi Be Oğlum Ne Zaman Vizyona Girecek?

Hadi Be Oğlum Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oynadığı Hadi Be Oğlum Ne Zaman Vizyona Girecek?

Hayatını dizi ve filmlere adıyan Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde oynadığı bu filmde  baba ve oğlun hayatını birbirine adamıştır. Bir balıkçı olan Ali tek tutunduğu dalı oğlu olsada, Ali diğer çocuklardan farklıdır. Neyse çok spoi oldu Hadi Be Oğlum Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusuna yanıt vermeden önce biraz konusuna bakalım.

Hadi Be Oğlum Film Konusu

Sinema ve ekranların yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ bu kez baba oluyor! Hem beyaz perdede hem de ekranlarda sıklıkla görmeye alıştığımız yakışıklı oyuncu, Hadi Be Oğlum filmi ile iletişim sorunları olan oğlunun bakımını üstlenen bir baba olarak karşımıza çıkıyor.

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali’nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir…

Yönetmenliğini Bora Egemen’in yaptığı “Hadi Be Oğlum” filminde, Türk Sineması’nın usta isimlerinden Yücel Erten, Ali’nin babasını canlandırırken, Büşra Develi ise Leyla karakteriyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Filmin baş kahramanlarından Efe’ye ise çocuk oyuncu Alihan Türkdemir hayat veriyor. Yapımcılığını Koray Şahin ve Fırat Parlak’ın üstlendiği yerli dram filmi. Hadi şimdi ne zaman çıkacakmış bakalım.

Hadi Be Oğlum Ne Zaman Vizyona Girecek?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi ve Alihan Türkdemir’in paylaştığı Hadi Be Oğlum filmi için geri sayım başladı. 15 Ocak’ta ilk teaser’ı yayınlanan Hadi Be Oğlum’un fragmanı izleyiciyle buluştu. Merakla beklenen Hadi Be Oğlum filmi Almanya’da vizyona girmesine son bir gün kaldı Almanya perdesinde 1 Şubat’da çıkcak olan bu film Ülkemizde 16 Şubat‘da yayınlanacaktır. Bir başka Ne Zaman Zaman Çıkıyor? yazısında görüşmek üzere hoşçakalın aynı zamanda sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın fragman için şimdiden iyi seyirler.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...