Han Solo Ne Zaman Vizyona Girecek? - Vizyon Tarihi - Film Konusu

Han Solo Ne Zaman Vizyona Girecek?

Han Solo Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Bir Türlü Star Wars Fanlarını Tatmin Edemeyen Disney, Han Solo Filmiyle Bu Sefer Başarabilecek Mi?

Force Awakens’ın vizyona girmesi ile beraber bütün Star Wars fanları ayaklanıp Disney’e nefret kusmuşlardı. Film Star Wars’u yakından takip eden kişiler için bir hakaretti. Ardından Rogue One açıklandı. Herkes Disney’den umutları kestiği için çoğu kişinin beklentisi yoktu. Ancak böyle bir filme hiç gerek olmadığını ve bunun tam bir saçmalık olduğunu düşünen bir kesimde vardı. Rogue One vizyona girdiğinde ise Disney belli bir kesimin gönlünü alsada hala bir kısım filmin gereksiz olduğunu düşünüyordu. Şimdi ise bir Han Solo ‘Spin-off’ filminin geleceğini duyurdular. Han Solo Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusu çok merak edildi. Bakın tüm samimiyetimle soruyorum: “Sebebi Neydi ?!” Tamam anladık normal serinin yanına ek olarak farklı yapımlar yapmak istiyorsunuz ama düzgün bir film çıkartın ortaya be. Hatta gelin bir liste yapalım.

Disney’in Spin-off Filmler İçin Seçebileceği Alternatif Konular

Eeeeeey Disney;

  • Darth Vader’ın küçük Jediları katlederken bir tanesini gözden kaçırıp onun peşine düşmesini anlatmak varken
  • Thrawn’ın mükemmel hikayelerinden birini anlatmak varken
  • Anakin Skywalker’ın suratında ki yara izinin nasıl oluştuğunu anlatmak varken

genç Han Solo’nun hikayelerini anlatmak nedir? Sen kimsin ya?! Biz Han Solo’yu gizemli bir adam olduğu için sevdik. Bu gizemi bozmaya ne gerek var. Ayrıca Han Solo’yu zaten yeteri kadar izledik. Biraz Thrawn’ı anlat, Darth Vader’ın acımasızlıklarını anlat. Lucas abi şu duruma el atsa keşke. Ah Ah! Keşke Disney’e hiç satmayaydın be…

Han Solo Filmin Konusu – Oyuncu Kadrosu

Şimdilik sadece genç Han Solo’nun hikayeleri olacağı açıklandı. Rebellion’a katılmadan önce yaşadıkları anlatılacak. Büyük ihtimalle film Han Solo’nun Rebellion’a katılmasıyla bitecek. Yanında tabii ki Chewbacca’da olacak. Filmde Han Solo’yu Alden Ehrenreich canlandıracak. Nasıl bir oyuncu olduğu hakkında hiç bir fikrim yok. Ancak biz Han Solo’yu Harrison Ford ile sevdik. Nasıl Wolverine denince akla Hugh Jackman geliyorsa, Han Solo denince de Harrison Ford geliyor. Bu yüzden en kral oyuncuyu getirseniz nafile. En son Spider-Man: Homecoming’de oynayan Donald Glover ise filmde Lando Calrissian’ı canlandıracak.

Han Solo Ne Zaman Vizyona Girecek?

Film 25 Mayıs 2018‘de vizyona girecek. İlerde fragmanlar ve film ile ilgili detaylar gelecektir. Umarım çok güzel bir film yapıp beni utandırırlar. Oh be rahatladım! İçimde kalmıştı Disney’e karşı bunlar. Bir başka yazımızda görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...