Heathers Ne Zaman Başlayacak? - Heathers Konusu

Heathers Ne Zaman Başlayacak?

Heathers Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

80’lerin kült yapımı Heathers sonunda diziye çevriliyor!

1988 yapımı kült film Heathers televizyon dizisi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı yazının sonunda izleyebilirsiniz. Her sezonu farklı bir mekanda geçecek olan dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürecek. Dizi ülkemizde internet üzerinden takip edilebilecek.

Kara mizah türünde hazırlanan dizi filmin günümüze uyarlanmış hali olacak. Dizi antolojik bir sırayla ilerleyecek. Dizinin bölümleri yaklaşık bir saat uzunluğunda olacak. FX’in Fargo dizisi ile benzerlik gösterecek olan dizide her sezon farklı bir kız grubuna odaklanılacak. Dizinin senaristliğini Jason Micallef üstleniyor. Peki Heathers ne zaman başlayacak?

Heathers Konusu ve Oyuncuları

Her sezonda farklı karakterlere ve kız grubuna odaklanılacağı için sürekli karşımıza yeni isimler çıkacak. İlk sezonda ana kahramanımız Veronica Sawyer’ın farklı ancak oldukça kötü niyetli olan Heathers grubuyla hesaplaşmasını izleyeceğiz. Dizide Veronica Sawyer’a Grace Victoria Cox hayat verecek. Heather grubundaki Heather Chandler’i Melanie Field, Heather Duke’ı Brendan Scannell ve Heather McNamara’yı Jasmine Matthews canlandıracak. Dizide bunun yanı sıra American Crime Story ile tanıdığımız Selma Blair’de yer alıyor.

Orijinal filmlerde Heather Duke’ı canlandıran oyuncu Shannen Doherty dizide önemli bir rolde olacak. Ancak Doherty’nin rolü sır gibi saklanıyor. Ünlü oyuncu dizide maalesef kalıcı olarak kalmayacak. Pilot bölümü mart ayında yayınlanan dizi oldukça güzel eleştiriler aldı. İlk sezon için oldukça iyi bir ekip oluşturan dizinin çok başarılı olabileceğine inanıyorum.

Heathers Ne Zaman Başlayacak?

80’lerde oldukça ses getiren bir yapımın günümüze uyarlanarak geri kazandırılması bence oldukça güzel bir fikir. Ayrıca bu tür kız gruplarının günümüzde de var olduğunu biliyoruz. Pilot bölümü için iyi bir izlenme elde eden dizinin ilk bölümü merakla bekleniyor. Dizinin ilk bölümünün pilot bölümü ile bağlantılı olması bekleniyor.

Dizinin ilk sezonu 10 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Dizinin içerisinde kara mizah kadar aşk da bulunacak. Pilot bölümün yönetmenliğini ise Lesyle Headland üstlendi. Sezonun her bölümünün farklı bir yönetmeni bulunuyor. Bu yüzden oldukça değişik bir türdeki dizi olacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...