Hello Neighbour Ne Zaman Çıkıyor? - Konusu ve Fiyatı

Hello Neighbour Ne Zaman Çıkıyor?

Hello Neighbour Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Gerilim korku türünde olan oyunun yapay zeka kısmı gerçekten çok ilginç. Peki Hello Neighbour Ne Zaman Çıkıyor?

Tom Hanks’in 1980’li yıllarda başrolde oynadığı “The Burbs” filminden ilham alınarak oluşturulan oyun gerilim türünde. Filmde Tom Hanks komşusunun karanlık bir işler çevirdiğinden şüpheleniyordu. İşin aslını öğrenmek için gizem dolu bir keşife atılır. Oyuna geri dönecek olursak oyun içinde kullanılan grafikler ve animasyonlar gerçekten çok basit düzeyde kalıyor. Bu kadar şirin bir oyunun bu kadar üst düzey bir gerilime sahip olması ise gerçekten çok şaşırtıcı bir durum. Yazının fotoğrafında gördüğünüz gibi oyun gerçekten çok şirin. Eğer oyunun alfa testlerini izlerseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız. Oyunun grafik yapısı iyileştirilir gerçek bir korku oyununa dönüşürse oyuncusunun çok olacağını düşünüyoruz. Peki Hello Neighbour Ne Zaman Çıkıyor?

Hello Neighbour

Hello Neighbour, komşunuzun bodrumunda ne kadar korkunç bir sırrın yer aldığını öğrenme oyunudur. Komşunuzun evine gizlice sızmaya çalışarak sırrı öğrenmeye çalışırsınız. Aslında her hareketinizi öğrenecek olan yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Daha önce arka kapıdan mı geçtin? Orada daha çok tuzak olacak. Ön kapıdan içeri mi girdin? Daha çok güvenlik kamerası olacak. Komşudan kaçarken kullandığın yollar? Komşu her defasında bir kısa yol bulup sizi yakalayacak. Yapay zekaya karşı oynaması eğlenceli ve gerçekten zor olan bu oyun gerçek bir korku oyununa dönüşse daha çok kitleye hitap edebilir. Her defasında daha zorlaşarak zorluk seviyesi artacak olan oyunun yayıncısı tinyBuild.

Hello Neighbour Ne Zaman Çıkıyor?

2013 yılında yayınlanan State of Decay’dan beri uzun bir süre yapay zeka oyunu çıkmamıştı. Üreticinin iddiasına göre oyunda kullanılan yapay zeka State of Decay’den kat be kat daha iyi. Henüz böyle bir yapay zeka algoritmasının eşi benzeri olmadığını iddia eden üretici umarız haklıdır. Siz her eve girmeye çalıştığınızda yapay zeka yeni yöntemler geliştiriyor. Yapay zeka çelik kapıdan yeni güvenlik kameralarına kadar her hareketinize karşı bir savunma sistemi geliştiriyor. Oyun PS 4, Xbox One X ve Steam üzerinden satışa sunulacak. Oyunun çıkış tarihi ise 8 Aralık 2017 olacağı duyuruldu.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...