Hile Ne Zaman Başlayacak?

Hile Ne Zaman Başlayacak?

Filmler ve Filimler Ekibinin Web Dizisi Hile Ne Zaman Başlayacak?

Filmler ve Filimler güncel veya eski fark etmeden her türlü filmi komik parodiler ile eleştiren ve bu parodileri youtube kanalından yayınlayan bir ekip. Videolarını izleyerek filmdeki hataları, konudaki veya senaryodaki saçmalıkları izleyiciyi bir yandan da eğlendirerek sunan bir kanal Filmler be Filimler (kısaca: F&F). Bende severek takip ederim kendilerini. Ve 2016 Haziran ayından beri projeleri üzerinde çalışıyorlar: Hile. Hile F&F ekibinin kendi emekleriyle yaptığı bir web dizi. Yani sadece internetten yayınlanması planlanıyor şimdilik. İlk sezonu yayınlandığı zaman tamamen ücretsiz olacak. Zeki ve yaratıcı bu ekibimizin asıl amacı ülkedeki diğer dizilere nazaran daha iyi bir iş çıkararak farklı bir dizi ortaa koymak. Dizinin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Şimdi ise ilk bölüm için geri sayıma geçildi. Hile Ne Zaman Başlayacak? hemen öğrenmek için son paragrafa geçebilirsiniz.

Fragmana bakılırsa daha önce izlediklerimizden farklı bir yapım olacak gibi gözüküyor. Ayrıca emek harcandığıda çok belli. Umarım emekleri boşa çıkmaz ve bizlere güzel, yaratıcı ve daha önce görmediğimiz türden bir dizi sunarlar. Eğer bunu başarırlarsa zaten emin olun herkesin desteklerini alarak yoluna ilerler. Kanalın videolarını ben hep severek izliyorum. Videolar gayet komik ve filmi izlerken dikkatimi çekmeyen bazı hataları görmek zevkli oluyor. Ayrıca videoların seslendirmeside çok başarılı. Kanalda tabii ki sadece eleştirel parodiler yok. Ara ara seslendirme dünyasından isimlerle soru cevap videolarıda olabiliyor.

Bir kaç hafta önce Oha Diyorum filminin yazısını yazdıktan sonra şöyle emek verilen bir diziden bahsetmek çok iyi geldi. Şahsen benim beklentilerim yüksek. Umarım hayalkırıklığına uğramam. Ayrıca kanalın bir diğer özelliğide videolarının sonunda anlattıkları filmi eğer başarılı buldularsa Film, eğer başarısız bulurlarsada Filim diyorlar 🙂 Hile dizisini IMDB’de Cheat olarak bulabilirsiniz. Daha önce dediğim gibi dizininin bir tane yayınlanmış fragmanı bulunuyor. Ayrıca posterleride oldukça havalı.

Hile Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin ilk bölümü 1 Aralık 2017‘de yayınlanacak youtube üzerinden. Ne kadar sıklıkla yeni bölüm gelecek hiç bir fikrim yok. Bir başka yazıda daha görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın…


 Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...