Hitman's Bodyguard Ne Zaman Vizyona Girecek? - Vizyon Tarihi

Hitman’s Bodyguard Ne Zaman Vizyona Girecek?

Hitman's Bodyguard Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Merakla Beklenen Aksiyon Filmi Hitman’s Bodyguard Ne Zaman Vizyona Girecek?

ABD yapımı film bizlere güçlü ve eğlenceli bir aksiyon sunacak gibi duruyor. Yönetmeni daha önce Cehennem Melekleri 3’ün yönetmenliğini üstlenen Patrick Huges. Oyuncu kadrosu ise gayet iyi. Filmin şu ana kadar sadece bir fragmanı yayınlandı. ‘Hitman’s Bodyguard Ne Zaman Vizyona Girecek?’ sorusunun cevabı ve filmin fragmanını son paragrafta bulabilirsiniz. Gelgelelim oyuncu kadrosuna.

Oyuncu Kadrosu

İlk olarak izlemeyi merakla beklediğim ikiliden bahsetmek istiyorum: Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson. Ryan Reynolds’ı zaten mükemmel oyunculuk sergilediği Deadpool filminden çoğumuz tanıyoruz. Onun yanına bir de Marvel filmlerinde Nick Fury rolüyle karşımıza çıkan Samuel L. Jackson’ı ekleyin. Ortaya müthiş bir ikili çıkar. Aynı zamanda filmde, Batman üçlemesinde Komiser Gordon rolüyle karşımıza çıkan Gary Oldman de var.  2002 yılında Frida filminde rol olan Salma Hayek, oyuncu kadrosunda bulunan bir diğer iyi oyuncu. Bence çok iyi bir oyuncu kadrosu çıkarmışlar ortaya. Özellikle Reynolds ve Jackson ikilisiyle ilgili büyük umutlarım var.

Hitman’s Bodyguard Film Konusu

Çok başarılı bir güvenlik görevlisine yeni bir müşteri gelir: Adalet Divanı’nda yargılanacak bir tetikçi. İkilinin farklı kişilikleri ve hayata bakış açılarına rağmen güçlerini birleştirip, mahkemeye sağ salim çıkmaları gerekmektedir. Özetle birbiriyle tamamen alakasız iki adamın ortak çıkarları için bir araya gelişlerini anlatacak. Görünüşe bakılırsa filmde hem bol bol güleceğiz hemde başarılı bir aksiyon izleyeceğiz.

Filmin Adı

Ülkemizde film ‘Belalı Tanık’ adıyla vizyona girecek. Ama ne alaka?! Yeter yeter YETER! Artık yabancı filmlerin adının orjinal adından tamamen farklı çevirilmesinden herkes bıktı. Filmin orjinal adı Hitman’s Bodyguard. Yani en basitiyle ‘Tetikçi’nin Koruması’ olabilir. Belalı Tanık adının orjinal adıyla ilgisi yok. Üstelik bu durum filmi olumsuz etkiliyor. Filmi yapan adamlar zaten filmin adının bu olmasını isteselerdi öyle yaparlardı. Sadece bu filmde de değil, her hafta mutlaka bir film hatalı bir isim çevirisi ile vizyona giriyor. Zaten halkımızın büyük bir çoğunluğu film seçerken adına göre karar veriyor birde hatalı çeviri olunca durum daha da zorlaşıyor.

Hitman’s Bodyguard Ne Zaman Vizyona Girecek?

Filmin vizyon tarihi 18 Ağustos 2017. Film hakkında o kadar çok olumlu yön saydım ki, eğer film kötü çıkarsa rezil oluruz ;D İlk paragrafta bahsettiğim fragman ile sizi yanlız bırakıyorum. Bir sonra ki yazımız da görüşmek üzere, kendinize iyi bakın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...