Homeland 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Homeland 8. Sezon

Homeland 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Homeland 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
Bu yazıyı oylayın

CIA draması dizi Homeland geçtiğimiz yıl 2 sezon onayını birden almıştı. Bu sezonda da çok hareketli şeyler olması bekleniyor.

Amerika’da FOXCRİME kanalında yayınlanan dizi Homeland 29 Nisan’da son bölümü ile ekranlara geldi. Oldukça çarpıcı bir sezon finalinden sonra dizinin yeni sezonunun gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Yayınlandığı günlerde izlenme rekorları kıran dizi CIA draması türünde. Bu sezonda Amerika’da yapılan başkanlık seçimlerini de ele alan dizi ülkemizde de birçok kişi tarafından takip ediliyor. Claire Danes, Mandy Patinkin, Rupert Friend ve F. Murray Abraham’ın baş rollerinde bulunduğu dizi oldukça güçlü kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor bile. Geçtiğimiz yıl 2 sezon onayı alan diziye kanalı oldukça güveniyor. Peki Homeland 8. sezon ne zaman yayınlanacak?

Homeland Konusu ve Oyuncuları

Homeland CIA’in yaptığı hataları ve bunların sonucunu nelere mal olduğunu anlatan bir dizi. Dizi hiçbir zaman bir şeyleri gizlemedi. Olan her şey bütün çıplaklığı ile izleyiciye sunuldu. Bu da dizinin neden bu kadar başarılı olduğunu açıklıyor aslında. Bu kısımdan sonrası izlemeyenler için spoiler içerebilir. Dizinin çıkış tarihini öğrenmek için bir alt paragrafa inebilirsiniz. Dizinin final bölümünde Ruslar gizli kamera yardımıyla, Amerika uçağında kimlerin bulunduğunu anlamaya çalışıyor. Saul’un Rusya’ya gittiğini öğrenen Senatör Paley bunun diplomatik bir ziyaret olduğunu anlar. Emin olmak için Saul’un bir dostunu ziyarete gider. Carrie ise asla vazgeçmeye hazır değildir. Ruslar arasındaki gerginliği azaltmak için Saul’u ikna eder. Carrie ve Saul’un planı istedikleri şekilde gitmez. Elizabeth Keane ise bir taraftan başkanlığı için savaşmaya devam eder.

Homeland 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Homeland Amerikan rüyasının olmadığını gösteren bir dizi. Homeland izledikten sonra dünya politikasını eskisi gibi göremeyeceksiniz. Fırsatlar ülkesinin arka planında dönen her şeyi tüm çıplaklığı ile bu dizide görebilirsiniz. Dizinin 8. sezonunun 2019 yılının ortasında gelmesi bekleniyor. Daha önceki sezonlarına bakarak söyleyebiliriz ki dizi Mart – Nisan aylarında yayınlanmaya başlayabilir. Dizinin yeni sezonu tüm dünyada heyecanlı bir şekilde bekleniyor. Dizinin kesin çıkış tarihi yayınlandığında yazımız güncellenecektir. Henüz dizinin yeni sezonu ile ilgili kanaldan resmi bir açıklama gelmedi.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...