House Of Cards 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

House Of Cards 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

House Of Cards 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

House Of Cards 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Türünün ilk örneği olan House Of Cards skandalı ortaya çıktı. Dizi hakkında detaylı blgi için yazımızı okumaya devam edin.

Başrolünde Robin Wright’ın yer aldığı dizinin 6. Sezonu için fragman paylaşıldı. Politik drama türünün tek örneği olan House Of Cards son sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yaşanan tatsız olaylar nedeniyle bu sezonunun son sezon olmasına karar verildi. Başrol oyuncularından birisi olan Kevin Spacey’ın skandalı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yılın son aylarında dizinin oyuncularından Kevin Spacey’ın 30 yıl önce 14 yaşında olan Anthony Rapp’e cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıktı. Daha sonra Spacey’in aynı davranışı ekipte çalışanlara da sergilendiği görüldü. Bu nedenle Netflix tarafından dizi kadrosundan çıkarıldı. Yeni sezon Francis Underwood karakteri olmadan devam edecek. Yeni sezonun son sezon olması izleyicilerini üzdü. Ancak hikayenin devamlılığı olmayacağı için böyle bir yol izlendi. House Of Cards 6. Sezon ne zaman başlayacak? Sorusunu yanıtladık.

House Of Cards 6. Sezon Konusu

Eğer diziyi izlemeye yeni başladıysanız sizi son paragrafa alalım. Bu kısım çokça spoiler içeriyor. Spacey’in diziden çıkarılmasının ardından dizinin son sezonunun 6. Robin Wright karakteri öncülüğünde devam etmesi kararlaştırıldı. Ocay ayının sonunda çekimler tekrar başladı ve ilk fragman yayınlandı. Kısa fragmandan dizinin yeni sezonu ile ilgili büyük ipuçları elde etmek pek mümkün değil. Ancak sonunda Claire Underwood başkan koltuğuna geçiyor. 6. Sezonda Robin Wrigth, Michael Kelly, Diane Lane, Patricia Clarkson eşlik edecek. Dizinin hikayesi Francis Underwod karakteri olmadan nasıl ilerleyecek bilinmiyor. Yokluğu dizide nasıl gösterilir bilinmiyor. 6. Sezonda pek çok ismin aynı olacağı düşünülüyor. Leann Harvey’in ölümünden sonra dizinin yeni hikayesi oldukça merak ediliyor.

House Of Cards 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

House Of Cards’ın yeni fragmanı oldukça umut vaat ediyor. Spacey olayları yüzünden dizinin yayınlanması sekteye uğradı. Dizinin son sezonunun Eylül – Ekim 2018’de yayınlanması bekleniyor. 6. Sezon toplam 8 bölümden oluşacak. Final sezonu olduğu için bütün her şeyin bir sonuca bağlanmasını bekliyoruz. Dizinin yeni sezonu hakkında düşündüklerinizi yorum olarak bize iletebilirsiniz. Dizinin kesin çıkış tarihi yayınlanınca yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...