House of Cards 5. Sezon Ne zaman? - Başlayacak?

House of Cards 5. Sezon Ne zaman?

House of Cards 5. Sezon Ne zaman?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in en eski dizilerinden House of Cards 5. Sezon Ne zaman? hadi kaptır gel de öğren

Politik drama tadındaki türevlerinin tek örneği olan Netflix dizisi eski aynı isimli Michael Dobbs’un kitaplarından uyarlanılarak şuanki halini almıştır. BBC tarafından yapılan mini diziye göre daha kapsamlı ilerleyen dizi her sezonunda 13 bölüm ilk izleyenlerinin karşısına çıkmakta 1 şubat 2013 tarihinden bu yana her sezonunda aynı heyecanı yaratan dizi 4. sezonundan sonra yeni sezonu için kolları sıvadı. Dizi ilk sezonundan bu yana istikrarlı bir şekilde sezonlarını aynı günlerde başlatmakta. Şubat ayının ilk günlerinde vizyona giren dizi 5. sezon için onayı aldıktan sonra sevenleri tarafından tek soru sorulur oldu. House of Cards 5. Sezon Ne zaman? bu soruyu sizler için cevaplayacağız eğer dizinin konusuna mutabık iseniz en alt paragrafa geçerek bu tarihi hemen öğrenebilirsiniz.

House of Cards Dizi Konusu

Frank adındaki karakterimiz günümüzde de yer eden bir demokratik partide kongre üyesi olarak çalışmaktadır. Devleti için elinden geleni yapan Frank’a ilk sezonda bazı şeyler vaad edilir ancak zaman geçtikce bu vaadlerin gerçekleşmediğini görecektir hal böyle olunca kendisi tarafından oluşturduğu planını uygulamaya koyar. ABD Dışişleri bakanlığı poziyonunda yer almak isteyen Frank bu planı ile istediği makama yükselecektir. Dizinin arkasındaki sağlam isimlerde dizinin kaliteli olmasına sebebiyet vermekte.. Kevin Spacey ve David Fincher’in bu diziye yapımcılık yapması dizinin ne denli kaliteli olduğunu bizlere göstermekte. İnişli – çıkışlı politik hayata atıfta bulunan dizi Netflix ekranlarında yayına girmekte bildiğiniz gibi tüm sezonu aynı gün yayınlayan Netflix ailesi bu dizinin 5. sezonunu ne zaman mı yayınlayacak hadi son paragrafa geçinde öğrenin bu tarihi.

House of Cards 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Her sene aynı ayda dizisinin yayınlayan kanal Netflix önümüzdeki sene de aynı zamanda dizisine start verecek. Her şubatın ilk aylarında yayınlanan dizi bu sefer ayın sonunu göstermekte House of Cards 5. Sezon Ne zaman? sorularına karşı dizi kanalı 27 Şubat 2017 tarihini gösterdi. Bu tarihte tüm dizi bölümlerini yayınlayacak olan internet kanalı Netflix’e buradan saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz böylesine şahaser bir diziyi bize sundukları için he bu arada Netflix Türkiyeye de destek vermeye başladı alın artık oradan bir üyelikte izleyin dizileri…

01.05.2017 Güncelleme: Netflix’den net tarih geldi dizi 30 mayıs 2017 gününde 13 bölümü ile 5. sezonunu yayınlayacak.


Comments to House of Cards 5. Sezon Ne zaman?

  • Kaliteli yapimlarin devam etmesi ve türkce dublaj & düzgün altyazi icin netflix’i desteklemek lazim.

    Serdar 12 Kasım 2016 02:43 Cevapla
  • Oh sonunda hasret bitiyor. İnanılmaz bir dizi gerçekten.

    Furkan 21 Şubat 2017 14:01 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...