How To Get Away With Murder 5. Sezon Olacak Mı?

How To Get Away With Murder 5. Sezon Olacak Mı?

How To Get Away With Murder 5. Sezon Olacak Mı?
Bu yazıyı oylayın

Oldukça heyecanlı bir final yapan dizinin yeni sezonu oldukça merak uyandırıyor.

İlk gösterimi 25 Eylül 2014’te yapılan dizi 15 Mart’ta oldukça çarpıcı bir sezon finali yaptı. Peter Nowalk’ın yaratıcısı olduğu dizinin yapımcılığını Shonda Rhimes sağlıyor. Dizide saygın bir Philadelphia üniversitesinde hukuk profesörü olan Annalise Keating ve dört başarılı öğrencisi, cinayet kumpasına bulaşan başarılı savunma avukatının yaşamı anlatılmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu 4 sezon boyunca değişikliğe uğramadı. Ülkemizde de oldukça beğenilen bu yapımın reytingleri de oldukça yüksek. Dizi Türkiye’den internet üzerinden takip edilebiliyor. Cevabı merakla beklenilen How To Get Away With Murder 5. Sezon Olacak Mı? soruyu yanıtladık.

How To Get Away With Murder Konusu

Dizi Annalise Keating’in (Viola Davis) kişisel ve iş hayatı etrafında geçmektedir. Keating Philadelphia’daki Middleton Üniversitesinde ceza hukuku profesörlüğü görevini yürütmektedir. Sınıfında bulunan en iyi beş öğrenciyi yanına alan Keating, bu öğrencileri ekibine katar. Connor Walsh (Jack Falahee), Micheala Pratt (Aja Naomi King), Asher Millstone (Matt McGorry), Laurel Castillo (Karla Souza) ve Wes Gibbins (Alfred Enoch) bu ekipte yer edinmeyi başarmış başarılı öğrencilerdir. Annalise, kocası Sam ile birlikte yaşasa da Philadelphia dedektifi Nate Lahey (Billy Brown) ile gizli bir ilişkisi vardır. Sakladığı bu sır ortaya çıkmaya başlarken, Annalise ve öğrencileri istemeden bir cinayet kumpasının içerisine düşerler.

How To Get Away With Murder 5. Sezon Olacak Mı?

Dizinin sezonları 15 bölümden oluşmaktadır. Son bölümde Annalise şok edici bir suçlama ile sonuçlanan şüpheli ölümle başa çıkmak zorundadır. Takım içerisindeki bir değişim sonucunda her şey değişmeye başlar. Oldukça heyecanlı bir sezon finalinden sonra dizinin yeni sezonu hakkında bir açıklama yapılmadı. Dizinin 5. Sezonunun Eylül – Ekim aylarında olması bekleniyor. Ancak dizinin takipçilerine kötü bir haberimiz var. Dizinin bu sezonu son sezon olabilir. Dizinin yaratıcısı 5. sezon için çok yaratıcı fikirlerinin olduğunu ve ilginç bir şekilde bitebileceğini açıkladı. Henüz dizinin yapımcıları sessiz kalsa da 5. sezon onay alacak gibi görünüyor. Dizinin kesin çıkış tarihi yayınlandığında yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...