Huawei Mate 10 Ne Zaman Çıkıyor? - Tanıtım Ne Zaman? - Fiyat Bilgisi

Huawei Mate 10 Ne Zaman Çıkıyor?

Huawei Mate 10 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Ülkemizde oldukça büyük kullanıcı kitlesine hitap eden yeni telefon Huawei Mate 10 Ne Zaman Çıkıyor?

Detaylar hakkında gelişmeler sürerken, bugün itibari ile mobil cihazın tanıtım tarihi belli oldu. Oldukça büyük bir kitlenin merak ettiği bu mobil cihaz için artık geri sayım başladı. Teknoloji devi Çin’in gerek yerel pazarında gerek uluslar arası pazarında bilinen en büyük satışa hacmine sahip Huawei bu sefer iddaalı modeliyle sektörü sallayacak gibi gözüküyor. Özellikle ülkemizde de büyük bir kitle tarafından kullanılan Huawei Mate 10 Ne Zaman Çıkıyor? sorusu için hazırladığımız bu makalede telefonun özelliklerinden de bahsedeceğiz. Çıkış tarihi ve tanıtım tarihi için hemen son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Uçtan Uca Ekran

Şüphesiz olarak en çok merak edilen tasarım konusunda Huawei yapılmamışı yaparak uçtan uca ekran olarak telefonunu piyasaya sunmayı düşünüyor. 18 e 9 bir ekran ile kullanıcılarına 2160×1080 piksellik çözünürlük sunacak olan Huawei Mate 10, Kirin 970 işlemcisi ile güçlenecek. Uçtan uca ekranı ile farklı bir haz yaratan Huawei bu ekranıyla büyük bir farklılığı şimdiden yarattı.

Bir önceki modeline göre bir tık daha boyutunu büyülten teknoloji devi, geçmişteki çift arka kamerasını tekrar gündeme yatırarak geliştirip bu modelinde de kullanacak. Amiral gemi klansmanında büyük bir pazarda savaşan teknoloji devi iPhone 8 de düşünülen 3D derinlik algılama özelliğini de kullanacağı gelen detaylar arasında. Oldukça iddalı bir şekilde pazardaki yerini alacak olan Huawei Mate 10 Galaxy S8’deki gibi çerçevesiz ekrana da sahip olacak.

Huawei Mate 10 Ne Zaman Çıkıyor?

Geldik asıl merak edilen soru Huawei Mate 10 Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtına Ekim ayında tanıtımı düzenlenecek olan cihazın bir ay sonrasında satışa sunulacağı söyleniliyor. Tanıtım’dan sonra ülkemize de geleceği söylenilen cihazın resmi çıkış tarihi yakın tarihte açıklandıktan sonra buradan yayınlayacağız. Cihaz hakkında teknik detaylar geldikçe buradan ve sosyal medya hesaplarımızda sizi bilgilendireceğimizi hatırlatır, esenlikler dileriz.  Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile. Bizi sosyal hesaplarınızdan takip etmeyi unutmayın. Ayrıca artık bundle’dayız hemen AppStore veya Google Play’dan Bundle uygulamasını indirerek bizi oradan da takip edebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...