Huawei P9 Ne Zaman Çıkacak? - Fiyat Bilgisi

Huawei P9 Ne Zaman Çıkacak? – Fiyat Bilgisi

huawei p9 ne zaman çıkacak
Bu yazıyı oylayın

Huawei P9 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı ve daha fazlası…

Google ile birlikte Nexus 6P’nin piyasaya sürülmesinden hemen sonra gözler Huawei’ye çevrilmişti. Bu sene içerisinde kendi serisine devam edecek olan Huawei’nin yeni telefonu merak konusu. Huawei P9 Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt bulacağınız bu makalemizde yeni çıkacak olan bu telefon hakkında detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz. HiSilicon ile birlikte çalışılarak oluşturulacak olan Krin chipset’i Mart ayında tanıtıma çıkacak. İlk sızıntı bilgileri paylaşacağımız bu makale ile birlikte telefon hakkında geni bilgiye sahip olacağınızı söylemek isteriz.

Mart ayında tanıtım lansmanı düzenleyecek olan tedarikçi firma bakalım telefon hakkında ne gibi sözler sarf edecek. Her telefonu ile telefon sektörünü birbirine karıştıran Huawei P9 hakkında yeni bilgiler şu yönde. Zenfone’nin 4gb RAM’inden hemen sonra bu Ram sürekli kullanılmaya başlanmıştı. Bu dakikadan sonra 4GB Ram oldukça revaçta olmuştu. Buna karşılık olarak girişimde bulunacak olan Huawei P9 muhtemelen 6 GB rami ile telefon alemine damga gibi düşecek. Ezber bozacak olan Huawei P9’un piyasaya çıkış tarihi ise tam bir muamma olarak gözükmekte. Geçen senelerde verilen bilgiler göre telefon 2016’nın orta aylarında çıkacaktı.

Huawei P9 Ne Zaman Çıkıyor?

İki sürüm olarak çıkacak olan Huawei P9 Lite ve Huawei P9 olarak piyasaya sürülecek. Lite modelinde Ram miktarının 4gb olarak olacağı düşünülmektedir. Huawei p9 Çıkış Tarihi olarak Nisan ayını düşünen telefon markası bizlere nasıl bir telefon sunacak şuan tam net olarak bilinmemekte ancak ilk sızıntılar bu yönde. İlk olarak farklı olacağını gösterecek olan telefon markası Android dünyasına bomba gibi düşeceği anlaşılmakta. Şuan için ücreti net olarak bilinmeyen telefon önceki fiyatlara göre karşılaştırırsak tahmini olarak 1200- 1500 TL arasında satışa sunulacak.


Comments to Huawei P9 Ne Zaman Çıkacak? – Fiyat Bilgisi

  • bende huawei p8 var gerçekten de harika bir telefon samsung sony gibi firmalardan hiç bir eksikliği yok.

    DARKINTEL 26 Şubat 2016 08:41 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...