Humans 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Ne Zaman Çıkacak?

Humans 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Humans 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Amc kanalının bilim kurgu dizisi Humans 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

AMC kanalının bilim kurgu dalında tek dizisi olan Humans şüphesiz kanalın en dikkat çeken yapımları arasında yer almaktadır. Daha pilot bölümüyle dahi sabit izleyici kitlesini yakalamayı başaran dizi 2. sezonu için 1. sezon ortasında onayı almayı başarmıştı. Her sezonunda sabit olarak 8 bölüm yayınlayacak olan dizi bu tarzıyla da kaliteli dizilerin yanında yer almakta. Bir mini dizi olarak nitelendirilebilecek olan yapım uzun uğraşlar verilerek yapıldığını dizinin her bir karesinden görebilmektesiniz. 3. sezon için onay almayı başaran dizi için geri sayım başladı ve diziyi takip edenler tarafından Humans 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? soruları yöneltildi.

Humans Dizi İlerleyişi

Sabit bir konuya bağlı kalmadan bir kaç farklı olayı aynı anda anlatarak hikayesine zenginlik katmayı başaran yapım, bu sezon geçen sezondaki akışını bozmadı ve 2. sezonda da istenilen başarıyı elde etti. Şüphesiz arkada yapılan hummahalı çalışma kendisini çok iyi bir şekilde belli etmekte. Bildiğiniz gibi yarı insan robotlardan bahsetmekte dizi, duyguları olan Robotlar. Diziye ait spoiler vermeden anlatıyoruz hiç korkmayın.

Dizinin henüz 2. sezonunu izlemeyenler için şunları söylemekte yarar var; İkinci sezona ilk adım sizi biraz sıkabilir ancak ilerleyen bölümlerde ilk sezonda yaşayadığınız heyecanı tekrar hissedebileceğinizi söyleyebiliriz.

Bu tarz diziler bir kaç dizide de önceden tekrarlanmıştı Almost Human, bir polisiye diziydi. Aslında böyle dizilerin başlangıcı diyebiliriz bu dizi için ancak 2. sezon onayını alamadan veda etmişti bizlere. Bu dizinin bu kadar tutulmasından sonrada Westworld diye bir dizi daha peydah oldu ki gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu dizileri arasında yer almayı başardı diyebiliriz. Son zamanlarda adından söz ettirebilen bu kulvardaki en iyi iki diziden biri olan Humans 3. sezonunda ise bir çok sürprize ev sahipliği yapacağı yönde bir çok duyum var.

Humans 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İlk sezonunu haziranda başlatan dizi ara dizi olarak kanalında yer almıştı, ancak dizi ilk bölümü ile şaşırtarak beklenmedik bir netice aldı. Imdb tarafından oylanan dizi ilk bölümünde 10 üzerinde 9.7 almayı başarmıştı. 2. sezonu ile bu başarısını devam ettiren dizi kalitesine kalite katmayı başardı diyebiliriz. 3. sezon onayını da almayı başaran dizi için en çok sorulan soruya geri dönecek olursak 3. sezon kanal takvimine göre Ekim sonu veya Kasım başı 2017‘de ilk bölümüyle seyircisine merhaba diyecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...