Hwarang: The Beginning Ne Zaman Başlayacak?

Hwarang: The Beginning Ne Zaman Başlayacak?

Yepyeni kore dizisi Hwarang: The Beginning Ne Zaman Başlayacak?

Güney kore de yayınlanan diziler arasında yer alacak olan Hwarang: The Beginning Dizisinin fragmanı yayınlandı ve dizi merakla yayınlanacağı günü beklemekte. Ülkemizde hatırı sayılı bir kitlesi olan kore dizilerinin arasında yer alan bu dizi daha önceden aynı isimle bir başka bir diziyi yayınlamıştı. Bu dizi diğerine göre hikayesi daha farklılaştırmış olan bir yapım. Hwarang: The Beginning Ne Zaman Başlayacak? soruları için yanıt vereceğimiz bu makalede dizinin biraz konusundan bahsedelim.

Hwarang: The Beginning Dizi Konusu

Sezon anlayışını kullanmayan kore dizileri genel olarak tek sezonlardan oluşmakta. 20 bölüm olarak yayınlanacak olan bu dizi konusu itibari ile diğer kore dizilerinden ayrılmayı başarmakta. Aslında genel olarak kore dizilerini incelediğimizde biz de bulunan dram parçalarını bu kore dizilerinde de yer yer görmekteyiz. Çekimleri 26 Mart 2016‘da başlayan ve 1 Eylül 2016 tarihinde son bulan dizinin konusunda Seorabeol’de yaşayan bir grup gencin yaşantısını işlemekte. Bu grubun bazen aşk dolu bazen ihtiraslı ilişkilerini izleyeceğimiz dizi merakla beklenmekte.

Hwarang: The Beginning Ne Zaman Başlayacak?

1 Eylül 2016 tarihinde çekimleri biten dizi için Fragman yayınlandı ve bir çok kore dizisi sevenler tarafından dizi çok beğenildi. Dizinin çıkış tarihi ise çekimler bittikten hemen sonra verildi. Dizi 19 Aralık 2016 tarihinde KBS2 kanalında naklen yayınlanacak.

İlk bölümünden hemen sonra haftalık olarak yayın hayatına devem edecek olan dizi 20 hafta sonunda sona erecek yaklaşık olarak Mayıs – Haziran 2017 tarihinde final yapacak olan dizi için yeni sezon yayınlanır mı bilemeyiz ancak dizi hakkında çıkacak olan yeni sezon haberlerine hemen buradan ulaşabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan takip ederek dizi hakkında bilgilere hemen sahip olabilirsiniz.

Filmde yer alacak bir kaç oyuncu ismi ise şöyle; Park Seo‑joon, Park Hyung Sik, Go Ara ve Choi Minho.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...