İçerde 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

İçerde 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İçerde 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
3.3 (66.67%) 3 votes

Son zamanların en çok izlenen Türk dizisi İçerde 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ay yapım’ın popülaritesi yüksek bir dizisi daha, genel olarak ülkemizde en kaliteli dizileri yapan Ay yapım muhteşem bir oyuncu kadrosuyla yeni dizisine start verdi, Konu olarak özgünlüğünü koruyabilmiş olan dizide iki kardeşin yaşadığı trajik olayları anlatmaktadır. Konusu itibari ile oldukça Türk halkına hitap eden dizi ayrıca bir çok ülke tarafından da takip edilmekte. Dizinin sezon sonuna doğru yaklaşırken dizi için en çok merak edilen konulardan biri İçerde 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? olmuştur. Bu soruya yanıt vermeden evvel gelin İçerde dizisinin konusundan bahsedelim;

İçerde Dizi Konusu

Dizi’de Sarp ve Mert adındaki iki kardeşin bir çok şekilde kesişen hayatlarını anlatmaktadır. Bu kesişmelerin altında yatan kan bağını iki karakterde anlayamamaktadır. Sarp ve Mert birbirinden bağımsız olarak polisliği seçmiş ve mezun olmaya hazırlanıyordur. Bundan yıllar önce babalarının bir yanlış anlaşılma sonucu içeri alınması iki kardeşin hayatlarının kopmasına sebep vermiştir. Kan mı çekiyodur bilinmez gerçi her Türk dizisinde bu vardır, Gerçekleşemeyecek tesadüfler, bu iki kardeş de polisliği seçmiştir.

İkisi de deli dolu bir karaktere sahipken Mert okulunu birincilik ile bitirirken Sarp hocası ile girdiği tartışmadan dolayı mezuniyette hocasına silah çekmiştir. Bundan dolayı içeri girecek olan karakterimiz. Adeta polisin süper köstebeği haline gelir. İçerde tüm baron, mafya babaları ile tanışan Sarp adeta onlardan birisi olmuştur. Her dizide olmazsa olmaz aşk da bu dizide yer yer kendini hissettirmekte. Bu durumdan dolayı içeri giren Sarp’ın avukatı Mert’in sevgili Melek’tir. Olaylar böyle gelişmekte, genç kızların hasta olduğu Çağatay Ulusoy Sarp karakterini canlandırmaktadır. Diğer kardeş karakter Mert’i ise Aras Bulut İynemli canlandırmaktadır.

Bir çok yıldız oyuncunun yer aldığı dizi Imdb’den de 10 üzerinden 8.3 puan almayı başarmıştır. Neredeyse Leyla Mecnun dizisinden sonra en çok puanı almış olan diziye kariyerinde başarılar diliyoruz.

İçerde 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Asıl sorunun yanıtına gelecek olursak bildiğiniz gibi Show ekranlarında yayınlanan dizi 19 Eylül 2016 tarihinde başlamıştı. Tahmini olarak bu sezon 22 bölüm devam edecek olan dizi Nisan Mart gibi sezon finali yapacaktır. Tahmini olarak önümüzdeki sene Eylül – Ekim 2017 tarihinde yeniden vizyona girecek olan dizi 2. sezonu ile karşımızda yer alacak. Bu tarih şuan için resmi bir tarih değildir. İlerleyen zamanlarda Show kanalından resmi bir tarih geldiğinde burayı güncelleyeceğimizi hatırlatır dizi hakkında en yeni bilgilere ulaşmak için Sosyal Medya’dan bizi takip edebilirsiniz.

Dizi Final Yapmıştır.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...