İnanılmaz Örümcek Adam 3 Ne zaman Çıkıyor?

İnanılmaz Örümcek Adam 3 Ne zaman Çıkıyor?

İnanılmaz Örümcek Adam 3 Ne Zaman Çıkacak?
2.7 (54%) 20 votes

İnanılmaz Örümcek Adam 3 Ne zaman çıkacak sorusuna cevap verdiğimiz makalede film hakkında geniş bilgiler verdik. Okuyun ve öğrenin.

Spider-Man serisinden hemen sonra Peter Parker karakterinin değişiminden sonra İnanılmaz Örümcek Adam serisi peşi ardı sıra mükemmel filmler üretmeye başladı. Serinin son filminden sonra en çok merak edilen konulardan biri ise ” İnanılmaz Örümcek Adam 3 Ne Zaman çıkıyor? ” idi. Vizyona giriş tarihini yakın zamanda değiştiren film yapımcıları ayrıca filmin adını da Untitled Spider-Man Reboot olarak güncelledi. Son zamanlardaki farklı konularıyla çoğalan bilim kurgu filmlerinin belkide ilk isimlerinden olan Marvel yapımı Örümcek adam serisinin son filmi olacak olan bu filmden sonra en çok merak edilen bir diğer soru ise acaba bu filmin 4.sü gelecek mi?.

İnanılmaz Örümcek Adam 3 çıkış tarihi olarak ülkemizde 28 Temmuz 2017‘yi göstermektedir. 7 Haziran 2017 tarihinde ise tüm dünya’da vizyona girecek olan filmin ülkemize daha geç gelmesi örümcek adam serisi sevenleri de bir hayli üzdü. Gerçek film ismi olarak Untitled Spider-Man Reboot kullanılması da oyuncular yinemi değişti sorusunu da akıllara getiriyor diyebiliriz. Henüz fragmanın çıkmadığı bu filmde. Gözlerimiz tekrardan bayram edecek gibi gözükmekte. Filmin senaryosunu yazan usta isimler ise şu şekilde Jeff Pinkner, Roverto Orci ve Alex Kurtzman. Sony’nin yapımını üstlendiği bu filmin yönetmen koltuğunda ise Aşkın 500 günü ve İnanılmaz Örümcek Adam serisinden hatırladığımız Marc Webb yer almakta. Yönetmen filmin ilk versiyonunda belirttiği prosedürü de es geçmeyerek filmin 4.sü çekilirse olmayacağını basın toplantısında tekrar belirtti. Bu serinin bir üçlemeden fazlası olmaması gerektiğini açıklayan Marc bakalım bu filmde bize nasıl bir görsel şölen hazırlayacak.

Filmin ikincisinden beklenen hasılat rakamları olmamasından gerek olacaktır ki film bu kadar uzun bir süre istedi. Sony tarafından ertelenen film bakalım bizlere nasıl bir film sergileyecek. Fragmanını en kısa zamanda buradan izleyebileceğinizi belirttikten sonra sizlere bir diğer açıklamada görüşmek üzere iyi günler diliyoruz.

Untitled Spider-Man Reboot ne zaman çıkacak? sorusuna cevap verdiğimiz bu makale umarız ki sizin için yararlı olmuştur.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...