Insatiable 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Dizi Konusu

Insatiable 2. Sezon

Insatiable 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in tartışmalı dizisi Insatiable 2. Sezon Onayını Aldı? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Daha yayınlanmadan tartışmalara konu olan yapım 2. Sezondan onayı almayı başardı. Netflix’in çok tartışılan ve üzerine defalarca kritik yapılan dizi izlenme sayılarının yüksekliği ile birlikte 2. sezona geçişi hak kazandı. 10 Ağustos 2018 tarihi ile birlikte alışılmış Netflix tarzı ile tüm bölümlerini yayınlayan dizi 12 bölüm. 12 bölümde aslında dolu dolu bir dizi izleyemiyoruz ancak dizinin 4. ve 5. bölümünden sonra bir akışkanlığın olduğunu söyleyebiliriz. 2. Sezon onayından sonra akıllarda oluşan Insatiable 2. Sezon Ne Zaman sorusuna yanıt vereceğiz. Ama öncesinde filmin biraz konusundan bahsetmek istiyoruz.

Insatiable Dizi Konusu

Dizide başrol karakterimi kilolu bir bayan ve kilolarından dolayı büyük saldırılara maruz kalıyor. İşte bu kısımda dizi biraz olayları abartmış bu yüzden de bir çok eleştirmen tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Vücüt aşağılama’nın yer yer hissedildiği dizi de diyaloglar biraz sert kaçmış diyebiliriz. 12 bölümden oluşan dizide başrol karakterimiz kilolu bir bayan iken bir yaz tatilinde zayıflama kararı alır ve oda ne baş rol karakterimiz tam bir piliç olmuş. Konu özetle bu. Yani boş beleş dizi.

Insatiable 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Amerikan dizilerinin bir örneği olarak nitelendirebilirim. 2000lerin başında ve 90’ların sonunda yapılan komedi-drama film ve dizilerinde sürekli gördüğümü hikaye bu sefer 2018’in ağustosunda yapılıyor. İzlenir mi izlenir. Çünkü böyle dram komedileri çok tükettik. Ama bence böyle dizilere yeter demek lazım, biraz akıl koksun şu diziler.

Filmin oyuncu kadrosundan da bahsetmesek olmaz filmde başrol karakterini Debby Ryan canlandırıyor. Diğer oyuncu isimleri ise Christopher Gorham, Michael Provost, Erinn Westbrook ve Dallas Roberts. Filmde neredeyse tüm oyuncuların yeni olduğunu görebiliyoruz. Netflix bu bağlamda bizce çok iyi iş çıkarıyor. Az bütçe ile güzel gelir. Böyle diziler yeni oyuncuları kazandırıyor kazandırmasına ama bazı oyuncularında çok çiğ olduğunu söylemeden edemeyeceğiz.

Insatiable 2. Sezon Ne Zaman?

Şuanda diziye onay verildi verilmesine ama yeni sezon hakkında daha çok resmi bilgi verilmedi. Ancak yapım basit bir yapım ve çekimlerin uzun süreceği düşünülmüyor. Şuan için hikaye yazım aşamasında, detaylıca düşünülürse dizi en fazla bir sene içinde tekrar 2. sezonu ile yayında olacaktır. Böyle diziler kupon dizilerdir senede 1 yayın yapar parayı alır götürür. İçi nedir boştur. Ama zaman öldürmek için ideal dizidir. Dizi tahminimizce Ağustos 2019‘da yayına girecektir.

Insatiable 2. Sezon Ne Zaman


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...