Insecure 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - Insecure Dizi Konusu

Insecure 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Insecure 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor
Bu yazıyı oylayın

Rolling Stone tarafından Amerika’nın en komik 23 kişisinden biri seçilen Issa Rae’nin dizisi Insecure 3. sezon için geri dönüyor.

HBO kanalında yayınlanan komedi dizisi Insecure 3. sezon onayı almayı başardı. Issa Rae ve Larry Wilmore tarafından yaratılan dizi izleyicileri tarafından oldukça beğeniliyor. Awkard Black Girl web serisinden ekranlara uyarlanan dizi 2016 yılından beri ekranlarda. Peki Insecure 3. sezon ne zaman başlıyor?

Issa Rae’nin aynı zamanda başrolünde bulunduğu dizi geniş kitleler tarafından takip ediliyor. Yüksek izlenme sayıları dizinin uzun bir süre daha bizimle olacağını gösteriyor. Dizide ayrıca Yvonne Orji, Jay Ellis, Lisa Joyce ve Natasha Rothwell yer alıyor. Dizi genel olarak Modern Afro-Amerikan bir kadının garip deneyimlerini ve açık saçık sıkıntılarını konu alıyor.

Insecure Konusu ve Oyuncular

Issa ırkçılığı önlemeye çalışan bir sivil toplum örgütünde farklı ırktan ilk okul çocuklarını bir araya getirmektedir. Siyahi bir kadın olarak dünyaya bakış açısını yaymaya çalışan Issa eğitim verdiği çocuklara da bunu yaymaya çalışır. Dizide ayrıca Issa’nın özel hayatını ve arkadaşlarıyla olan ilişkilerini de yakından izliyoruz.

Yvonne Orji tarafından canlandırılan Molly Carter karakteri Issa’nın en yakın arkadaşıdır. Kendisi özel bir avukatlık bürosunda avukattır. Bir sevgiliye sahip olmak istese de bir türlü aradığı kişiyi bulamaz. Issa’ya her konuda destek verir ve yardım etmeye çalışır. Lawrence (Jay Ellis) Issa’nın sevgilisidir. Uzun süredir işsiz olduğu için Issa ile bazı sıkıntılar yaşamaktadır.

Insecure 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dizi ikinci sezonun üçüncü bölümünde 3. sezon onayını aldığını duyurmuştu. IMDB üzerinde 10 üzerinden 7.8 puana sahip olan dizi yaklaşık bir milyon izleyiciye sahip. Geçtiğimiz günlerde dizini yeni sezonunun trailerı yayınlandı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Fragmandan anladığımız kadarıyla çok eğlenceli bir sezon bizleri bekliyor.

Dizinin yeni sezonunun ilk bölümü 12 Ağustos 2018 tarihinde ekranlara gelmeye başlayacak. Issa’nın renkli hayatına kesinlikle daha yakından bakmalısınız. Altın Küre ödüllü komedi dizisi yeni sezonda bizi yine ekranlara bağlayacak. Dizi Netflix, BluTv gibi bir platformda bulunmadığı için online olarak takip edilebiliyor. Bu sezonda da izlenmeler artarsa dizinin 4. sezon onayı kapıda diyebiliriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...