iPad Air 3 Ne Zaman Çıkacak? - Fiyatı

iPad Air 3 Ne Zaman Çıkacak? – Fiyatı

iPad Air 3 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Merakla beklenen iPad Air 3 Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt verdik hemen oku öğren…

Tablet bilgisayarların en kalitelisi ve en çok kullanılanı olarak bilinen Apple’ın Ipad’i merakla beklenmekte. Son ipad2 den sonra merakla beklenen iPad Air 3 için en çok sorulan soru hiç şüphesiz ki iPad Air 3 Ne Zaman Çıkacak? olmuştur. Geçen sene için tanıtımı yapılacağı düşünülen tabletin herhangi bir açıklaması yapılmadı. Bu ay içerisinde yani Mart 2016 da tanıtımı yapılacağı bilinen tablet için çıkış tarihini söyleyeceğimiz bu makalede tabletin bazı sızıntı özelliklerini de söyleyeceğiz.

Şuan için tanıtım lansmanının yapılmadığını hatırlatarak bu bilgilerin öncelikle sadece sızıntı haber olduğunu belirtmek isteriz. Apple firması genel olarak satışlarına sürekli olarak düzenli olarak devam etmekte bu düzenini geçen sene saptırtan apple iPad Pro’yu çıkardığı için bu tabletin satışlarını sekteye uğratmamak adına iPad Air 3’ü tanıtmadı 2016’nın ilk aylarında lansmanını düzenleyeceğini belirten Apple için geri sayım başladı diyebiliriz.

iPad Air 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Buna net bir cevap vermek yanlış olacaktır. Ancak firmanın genel ivmesine bakacak olursak iPad Air 3 tahmini olarak 2016 son aylarında çıkacaktır. 2017’nin ilk aylarına da sarkabileceği olağan bir harekettir.

Bazı kaynak bilgilere göre cihazın 2334 x 3112 çözünürlüğünde olacağı ve 9.7 inçlik bir ekrana sahip olacağı bilinmekte. 2. Nesil Touch Id kullanacak olan tablette A9x sistem çipi kullanılacak olan tabletin iki çeşidi olacağı da bilinen bilgiler arasında Kullanıcılarına 32 ve 128 GB lık depolama alanı veren iPad Air 3 tanıtım lansmanında iPhone 6c ve Apple Watch 2’nin tanıtılacağı gelen bilgiler arasında.

iPad Air 3 Çıkış Tarihi için bu lansmanı beklemekten başka çaremiz şuan için bulunmamakta. Ancak lansman gerçekleşir gerçekleşmez çıkış tarihini buradan siz değerli üyelerimiz için paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

 


Comments to iPad Air 3 Ne Zaman Çıkacak? – Fiyatı

  • Geçen sene tanıtımını yapmaması üzmüştü şahsen dört gözle lansmanı bekliyorum iPad Air 3 için zaman daralıyor..

    Kaan 4 Mart 2016 15:24 Cevapla
  • Ben bir insanım.

    Toygarhan 18 Mart 2017 15:39 Cevapla
  • Ben ne zaman çıkıyor sitesini çok seviyorum cidden ben 2017 ağustosda bir macbook air ve bir ipad air 2 alcam ama o zaman air 3 çıkarsa onu alcam ve nasıl olduğunu görmek için sitenizi kunlandım

    Toygarhan 18 Mart 2017 15:41 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...