Iphone 7 Ne Zaman Çıkıyor?

Iphone 7 Ne Zaman Çıkıyor?

1 (20%) 1 vote

Apple’ın bir sonraki modeli Iphone 7 ne zaman çıkıyor? Nezamancikiyor.com

Apple şirketinin 6S ve 6S Plus modellerinin piyasaya sürmesinden sonra çok geçmeden Iphone 7 söylentileri ortaya çıkmaya başladı. Apple şimdiden Iphone 7 telefonunda yapmayı planladığı bir kaç değişikliği bildirdi. Telefon Iphone 6S modelleri ile çok karıştırılıyor. Ancak Iphone 6S modelleri zaten geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. Bahsettiğimiz akıllı telefon Iphone 7 bir sonraki model.

Öncelikle yeni çıkan model hakkındaki düşünceleri ve kullanıcıların Iphone 7 için beklentilerini konuşalım.

Iphone 6S telefonunun kamerası kimine göre muhteşem olsa da çoğu kişi Iphone 6 ile aynı kalitede olduğunu söylüyor. Yeni model Iphone 6S’in en çok beğenilen özelliklerinden birisi Video çekimi oldu. Kısa film merakı olan çoğu insan bu telefonu tercih ediyor ve filmlerini çekiyorlar. En çok eleştirilen özelliklerinden birisi ise 16GB modelinin piyasaya sürülmesi oldu. Kullanıcılar bu konuda Apple şirketine çok kızgın çünkü İşletim Sistemi vs. 16GB alanı dolduruyor ve kullanıcıya pek yer kalmıyor. Çoğu Iphone kullanıcısı artık 16GB modellerin kalkması gerektiğini düşünüyor. Bakalım Iphone 7 telefonunun da 16GB versiyonu piyasaya sürülecek mi?

Iphone 6 serisinin tasarımı, rakip şirket Samsung’dan esinlenmiş denilerek taşlanmıştı. Ancak resimde görüldüğü gibi yeni model Iphone 7 tasarımı özgün gözüküyor. Tabii ki telefonun çıkış tarihine daha uzun bir süre olduğu için tasarımda  ve özelliklerde büyük değişiklikler yapılabilir. Bu resmin dışında diğer bir söylenti ise Apple yeni telefonlarında tekrar köşeli tasarımına geçebilirmiş. Özellikle Iphone severler tasarımların köşeli olmasından yana. Bekleyip göreceğiz..

Peki teknoloji devi şirket Apple’ın yeni telefonu Iphone 7 ne zaman çıkıyor? Telefon 2016 yılının ortalarında çıkabilir ancak Apple şirketine belli olmaz. Karşımıza büyük sürprizler çıkabilir.. Telefonun çıkış fiyatının ise Iphone 6S’in çıkış fiyatıyla aynı olması bekleniliyor.


Comments to Iphone 7 Ne Zaman Çıkıyor?

 • Iphone\’u kurtaran tek sey isletim sistemi. Iphone 7 olsa da 8 olsa da kayda deger birsey olmayacak

  Kucukyali 23 Eylül 2015 14:44 Cevapla
 • Birde her ne kadar kendine özgün olsada halen mp3 leri zil sesi yapmak bilgisayardan resim ve müzik kopyalamak için iyunes mecburiyeti olması hoş değil.
  Kamera çözünürlüğü içinde kullanıcıya seçenek sunmalı
  hopörlerden çıkan ses kalitesi çok düşük az gürültülü ortamlarda bile neredeyse zor duyuluyor.
  tasarımı olsun akıcılığı olsun söylenecek kelime yok HARKULADE

  cenk 31 Ocak 2016 23:41 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...