iPhone iOS 9.4 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone iOS 9.4 Ne Zaman Çıkacak?

ios 9.4 ne zaman çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

En çok satan telefon olarak bilinen İphone işletim sistemi iOs 9.4 ne zaman çıkacak?

Her geçen ay yeni güncellemeleri ile kullanıcısına daha iyi bir deneyim katmak isteyen Apple firması aynı ay içerisinde iki güncelleme birden çıkarması bir çok yorumu ardından getirdi. 9.2 güncelleştirmesinden sonra yakın zamanda oluşan telefonlarda donma ve ısınma problemlerini düzelteceğini söyleyen Apple zaman geçmeden tekrardan yeni güncellemesiyle şaşırttı. Muhtemelen yazılımsal olarak bir yerde hata yaptığını anlayan şirket yeni güncellemesini derhal piyasaya sürdü. Haliyle kullanıcılar acaba yeni güncelleme gelir mi sorusu ile baş başa kaldılar. Son kullanıcının aklını karıştıran iPhone iOS 9.4 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı için hazırladığımız bu makale umarız sizler için yararlı olacaktır.

iPhone iOS 9.4 Ne Zaman Çıkıyor?

Son zamanlarda yaptığı iki güncelleme ile dikkatleri üzerine çeken Apple bildiğiniz üzere bildirimlerde oluşan sorunları aştığını bizlere gösterdi. Ancak bir son kullanıcı olarak deneyimimi size aktarmak isterim ki aynı bildirim hatası bu gece tekrardan aldım. Bildirim hatasının biraz içeriğinden bahsetmek gerekirse; iOs 9 sürümünden sonra gelen bu hata genelde ard arda gelen bildirimlerin açıldığında bildirim haznesinden silinememesi. Bildirimi silmek istediğimiz de dahi bildirimin oradan ayrılmaması kullanıcıyı bir hayli sinirlendirmekte diyebiliriz. Bu sorunun üstesinden gelemediğini gösteren şirkette beni ve düşüncelerime göre bir çok kullanıcıyı üzdü diyebiliriz.

Her daim uygulamaları ve yazılımı ile en iyiyi kullanıcısına sunmak isteyen şirket bu durum için elinden geleni yaptığına eminiz ancak böyle bir hatanın tekrar gerçekleşmesi beni üzdü diyebilirim. iOs 9.4 güncellemesini heyecanla bekleyenler arasında olduğumu da üzülerek söylüyorum. Daha ilk dakikada böyle hatanın gerçekleşmesi ilerleyen zamanlarda da bu sorunun devam edeceğini tahmin ettirmekte.

Neyse konumuza tekrar geri dönecek olursak iPhone iOS 9.4 Ne Zaman Çıkacak? sorusu için şuan yetkili firmanın açıklaması yok ancak bazı sorunların olduğu bariz bir şekilde ortada bu da Apple’ı harekete geçirmeye yetecektir. Bu ay olmasa bile önümüzdeki ayda bu güncelleştirmenin gelmesi beklenmekte. Gelecek resmi tarihin buradan yayınlanacağını belirtir esenlikler dileriz.

Sizler için hazırladığımız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm haberlerin makale olarak yayınlanmasına ön ayak olabileceğinizi hatırlatarak orayı da kullanmanızı diliyoruz.


Comments to iPhone iOS 9.4 Ne Zaman Çıkacak?

  • yeni güncellemeler iyi oldu ya

    dursun yılmaz 26 Mart 2016 01:40 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...