Iron Fist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Iron Fist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Iron Fist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
4 (80%) 4 votes

Netflix ve Marvel ortak dizisi Iron Fist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix ve Marvel iş birlikteliğine bir yenisi daha ekleniyor. Tüm bölümleri 17 Mart 2017 tarihinde yayınlanan dizi son zamanların en çok izlenen bilim kurgu ve fantastik filmleri arasında yer almayı başardı. Türkçe ismi ile Demir Yumruk olan dizi Netflix Türkiye internet kanalında da Türkçe Altyazılı olarak yayınlanmakta. Konusu itibari ile Çizgi Romanın bire bir kurgusunu anlatmaya çalışan dizi ilk sezonu izlenimleri ile istenileni şuan verebilmekte. IMdb’de diziyi izleyen kişiler tarafından dizi 7.7 puanı almayı başardı. Popülaritesi gün be gün artan dizinin izlenimleri istenen düzeye geldiğinde 2. sezon için bir açıklama beklenmekte. Dizinin ilk sezonunda yayınlanan 13 bölümü de izleyen Marvel severler tarafından merak edilen soru ise şüphesiz Iron Fist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? oldu. Bunu açıklamadan önce biraz dizinin konusundan bahsedeceğiz. Bu kısmı atlamak için en son paragrafa geçebilirsiniz.

Iron Fist Dizi Konusu

Dizinin merak edilen konusuna şöyle bir göz atarsak bizi fantastik ve kurgu beklemekte. Danny Rand adındaki baş rol karakterimizi küçük yaşlarda görmekteyiz. Danny ailesi ile çıktığı seyehatte tüm aile fertlerini kaybetmiştir. Uçakla seyahat eden aileden sadece geriye Danny kalmıştır. Uçağın soğuk Tibet’e düşmesinden sonra bir grup budist Danny’nin hayatını kurtaracaktır. Danny uzun bir süre boyunca K’un Lun adı verilen bölgede dövüş sanatlarını öğrenecektir. Budist felsefesine ve metafiziğin en derinlerine nüfuz etmeye başlayan Danny’nin çok özel bir yeteneği keşfedilir. Seneler boyunca ailesinin mirasından uzak kalan Danny’nin aile yadigarı şirketi Meachum‘ların eline geçmiştir. 15 yıl boyunca hak iddaa etmeyen Danny aile yadigarı şirketine gelir ve durumlar karışık bir hal alır.

Dizi konusundan bu kadar bahsederek sizi dizi izlemeye teşvik ediyoruz. Usta oyuncu kadrosu ile kaliteli bir yapım olan Iron Fist’in oyuncu kadrosunda ise Finn Jones, Jessica Henwick, Jessica Stroup, Tom Pelphrey ve David Wenham yer almaktadır. Baş rol karakteri Danny Rand’ı daha önceden Game Of Thrones’da yer alan Finn Jones canlandırmakta.

Iron Fist 2. Sezon Ne Zaman?

Asıl merak edilen Iron Fist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna gelecek olursak dizi şuan için Netflix tarafından 2. sezonuna onay vermedi ancak sürekli olarak popülaritesi artan dizi yakında 2. sezon için onay alacaktır. İlk sezonunda 2 senelik bir çekim zamanı olan dizi 2. sezonunda da bu şekilde bir çekim zamanı belirleyecektir. Tahmini olarak dizi 2018 sonlarında veya 2019 başlarında 2. sezonuna start verecektir. Fakat bu tarih tahminidir. Resmi bir açıklamada burayı güncelleyeceğimizi hatırlatır bizi takip ederek bu resmi açıklamayı ilk duyan olabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...