Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak?

Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak?

Iron man 4 ne zaman çıkacak?
4.4 (88.89%) 9 votes

Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak sorusuna yanıt verdiğimiz makaleyi okuyarak film hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Marvel yapımlarından ve her filmi ile gişe rekorları kıran Iron Man için 4 çanları çalmaya başlarken. Tüm süper kahraman sevenlerin aklında aynı soru oluştu; Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak? . Şuan için konusu açıklanmayan filmin konu bilgileri bir sır gibi saklanmakta bazı sızıntı haberlere göre filmi bekleyenler şok içerisine girebilir. Çünkü bilinen ilk habere göre filmde Robert Downey bu filmde yer almayacak. Bu filmde Tony Stark’ın 18-19 yaşlarındaki hali göz onunda olacak. Bu karakteri ise 13 yaşında yavaş yavaş çıkışta olan Ty Simpkins yer almakta. Her üç filmiyle de Iron Man izleyenlerini mest etmeyi başarmıştı. Son filminde 2 buçuk milyon dolarlık hasılat yapan film bir sonraki filminde de bu artışını devam ettireceğini göstermekte.

Robert Downey’in filmde olmaması hemen akıllara geçen ekim ayında yaşanan tartışma geldi. Robert bildiğiniz üzere devam filmi için çalışıldığını belirtmişti ve yeni filmde yönetmen olarak Mel Gibson’ı görmek istediğini belirtmişti ancak yapımcılar bu haberleri yalanlayarak henüz bir devam filminin gündemde olmadığını belirtti. Bu soğuk tartışmalar mı acaba filmdeki rolünü etkiledi diye sorular akıllarımıza takıldı. Geçen 3 film için sözleşmesi olan Robert’ın bu yeni film için hali hazırda bir sözleşmesi bulunmamakta. Bakalım zaman neyi gösterecek.

Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak?

Asıl sorumuza gelecek olursak Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak? sorusuna kesin ve net bir rakam söylemek doğru olmayacaktır. Ancak bu zaman 2019 olarak gözükmekte. Her yeni bilgi geldikçe Iron Man 4’ün son haberlerini buradan öğrenebilirsiniz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...