İşte Benim Stilim 2016 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İşte Benim Stilim 2016 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İşte Benim Stilim 2016 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Tv8 ve Türkiye ekranlarının en çok izlenen programı İşte Benim Stilim 2016 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Yine, Yeni, yeniden… İşte Benim Stilim tekrardan yayın hayatına geri dönüyor. Yepyeni yarışmacılar ve yepyeni formatıyla 2016-2017 sezonuna damgasını vuracak olan İşte Benim Stilim için geri sayım başladı. 20 bin aday arasından seçilerek yarışmacılar şimdiki halini aldı. Şuan için adayların seçildiği programda isimler gizli olarak tutulmakta. Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez, Ivana Sert ve Kemal Doğulu‘nun tekrar juri olduğu yarışmada, Öykü Serter tekrardan sunucu olarak yer almakta. Sürekli olarak artmakta olan başvurular hala devam etmektedir. İşte Benim Stilim 2016 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusuna yanıt vereceğimiz konuda gelin biraz yarışma formatından bahsedelim;

İşte Benim Stilim 2016 – 2017

2016 ve 2017 senesinin şüphesiz en çok konuşulan programı olacak olan dizi başarısını başvuru sayısından bir kez daha gösterdi. Videolu başvuru ile adaylarını kabul eden yarışma 20 bin kişi arasından yarışacak 17 kişi seçti. Format gereği her hafta yeni bir kişiyi eleyen yarışma hafta içi gelen diğer başvuruları değerlendirerek yarışmaları yedeğe almakta. Yani yarışmaya katılmak isteyen yarışmacılar için henüz hiç bir şey için geç değil.

İşte Benim Stilim 2016 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İlk fragmanını kanalı TV8 de yayınlayan program merak ve heyecanla beklenmekte. Yarışma 21 Kasım Pazartesi günü her zamanki saatinde TV8 ekranlarında başlayacak. Geçtiğimiz sene bildiğiniz gibi Altın Kelebek ödüllerinde Öykü Serter bu program ile ödülünü evine götürebildi. Bu sene hangi program kazanır bilemeyiz ancak programın tekrardan izlenme rekorları kıracağı aşikar.

İşte Benim Stilim 2017’den aktaracaklarımız bu kadardı. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek en güncel haberlere hemen ulaşabileceğinizi hatırlatır sizleri tekrar bekleriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...