It Chapter Two Filmi Ne Zaman Çıkıyor? - Film Devamı

It Chapter Two Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

It Chapter Two Filmi Ne Zaman Çıkıyor?
5 (100%) 1 vote

Sevilen korku filminin yenisi geliyor It Chapter Two Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

IT filminin sonunda IT Chapter One yazıyordu ve 2. filmin çıkacağı merak konu idi.İlk filmden hatırladığımız kadarı ile Pennywise dediğimiz yaratık her 27 yılda bir kere derry kasabasına gelmekteydi ve insanların korkularından beslenerek yaşamını sürdürüyordu”Buradan sonrası tamamen spoiler”İlk filmin sonunda öldüğünü zannettiğimiz Pennywise aslında ölmedi büyük ihtimalle ve film bundan 27 yıl sonrasını konu alacaktır. Akıllarda oluşan It Chapter Two Filmi Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtını son paragraftan öğrenebilirsiniz.

İlk filmin iyi ve kötü yanlarına bakarsak: iyi yanları filmin gayet ilgi çekici ve güzel bir senaryosu olması ve gerçekten CamScare dediğimiz olayla korkutsa da korkutmayı çok iyi becermiş,filmin kötü yanı bazen çok gereksiz uzun sahneler olması ve filmin çok uzun olması.  Filmde görmeyi istediğimiz şeyler arsında ilk filmdeki çocukların yetişkin hallerini görürsek şahsen çok mutlu olurum ve sizde öyle olacaksınızdır diye umut ediyorum. Filmdeki potansiyel aktörler ve rolleri şunlar olabilirmiş Rotten Tomatoes editörü Grae Drake’e göre potansiyel aktörler şunlar.

Mike: Chadwick Boseman
Eddie: Jake Gyllenhaal
Bill: Tobey Maguire
Ben: Chris Pratt
Richie: Bill Hader
Stanley: Joseph Gordon-Levitt
PennyWise: Bill Skarsgard

Bence oldukça güzel bir kadro aktörler iyi. İlk film gişede muazzam bir başarı elde ettiği için kesenin ağzını açık tutmuşlar ve güzel oyuncular getirmişler. Filmde aynı zamanda PennyWise karakterinin geçmişini göreceğiz. Bana sorarsanız oldukça güzel olur ve iyi yapabilirlerse film gerçekten güzel olur. It filminden çıktıktan sonra eski It filminin ne zaman çıktığına bakmıştım ve 1990′ da çıkmış olan filmden sonra 27. yılında It filminin sinemalara girmesi gerçekten hoş bir detaydı. Filmin Konusu 27 yıl sonda çarpıcı bir telefon ile bizim ezik tayfamız tekrar bir araya gelir.

It Chapter Two Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Chapter çok güzeldi ve çok korkunçtu ikinci filmden de beklentilerim aynı şekilde fakat bu sefer daha büyük bekelnti içerisindeyim açıkcası. It Chapter Two 6 eylül 2019 tarihinde vizyona girecek. Umarım çok güzel ve korkunç bir film olur ve keyifle izleriz.

Yazan: Yiğitcan Çoruh


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...