İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak? – Yaşamartı

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak? – Yaşamartı

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak?
Bu yazıyı oylayın

Yaşamartı tarafından düzenlenen ve kariyer için oldukça iyi bir seminer olan İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak?

Yaşamartı Eğitim, Danışmanlık ve Kurumsal Çözümler’in düzenlediği Kişisel Gelişim Zirveleri katılımcılarından büyük bir ilgi gören eğitimler hız kesmeden yoluna devam ediyor. Bu kişisel gelişim zirvelerinin asıl amacı motivasyonu arttırarak bilgi farkındalığı yaratmak. Daha önce bir çok ünlü ve önemli isimlerin katıldığı etkinlik çok olumlu yorumlar aldı. Eğitimlerin bu kadar ilgi görmesinin ve önemli olmasının nedeni eğitimlerin bir tekrarının bulunmaması.

Toplamda 6 saat süren etkinlikte 4 oturum bulunuyor. Bu 4 oturumun da ayrı ayrı 4 sertifikası bulunmakta. Aldığınız sertifikaları CV’nize ekleyebiliyor olmanız size büyük bir avantaj kazandırıyor. Bu sertifikalar ile rakiplerinizin bir adım ötesine geçebilirsiniz.

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Eğitmenleri

Düzenlenecek olan İzmir Kişisel Gelişim Zirvesinin eğitmenleri ise belli oldu. İlk oturum Prof. Dr. İlber Ortaylı ile başlıyor. Prof. Dr. İlber Ortaylı katılımcılara “Bilginin Gücü” başlığı altında geçmişten geleceğe doğru artan bilgi kirliliği, eğitim kalitesi bilginin işlevi gibi önemli olguları kendi penceresinden gösterecek. Renkli mizacı ve değerli tavsiyeler ile konuşmanın keyifli bir sohbet havasında geçeceğini düşünüyorum.

İkinci oturum CNN Türk Gündem Özel Program Sunucusu Deniz Bayramoğlu tarafından verilecek.  Deniz Bayramoğlu “İletişimde Sadelik; Etkin Dinleme ve Doğru Yorumlama” başlığı altında günümüzde gelişen iletişim araçları ve sosyal medyanın yoğun kullanımı nedeniyle maruz kaldığımız içerikler ile doğru iletişime girmemizin nasıl olacağını anlatacak.

Üçüncü oturum Yar. Doç. Dr. Psikolog, yazar, eğitmen ve TEDx Konuşmacısı Ozanser Uğurlu ile devam edecek. Ozanser Uğurlu “Takma Kafanı Her Şeye” başlığı altında gündelik hayatta karşılaştığımız deneyimler veya tercihlerin düşünce yapımızı nasıl değiştiğini anlatacak. Olumlu düşüncelerin iyi hissettirici gücü ile kendimizi daha sağlıklı hissedebileceğimizi gösterecek.

Dördüncü oturum Fütürist, yazar Ufuk Tarhan ile devam edecek.  Ufuk Tarhan “Gelecek Peşinde” başlığı altında dijital çağ, robot devrimi, yenilenebilir enerjiye geçiş, uzay çalışmaları ve insanlığın dönüşümünden bahsedecek. Bu oturumda geleceğe nasıl hazırlanmalıyız sorusunun yanıtını bulabileceksiniz.

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak?

Merakla beklenen kişisel gelişim zirvesi İzmir MUSTAFA KEMAL ATATÜRK KARŞIYAKA SPOR SALONU’nda 18 Mart 2018’de yapılacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...