İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak? - Yaşamartı

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak? – Yaşamartı

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak?
Bu yazıyı oylayın

Yaşamartı’nın düzenlediği İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak?

Yaşamartı Eğitim, Danışmanlık ve Kurumsal Çözümlerin düzenlediği Kişisel Gelişim Zirveleri tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerde düzenlenen Kişisel Gelişim Zirvelerinde amaçlanan yüksek bilgi akışı ile motivasyon ve farkındalığı arttırmak. Kişisel Gelişim Zirvelerinde toplamda 6 saat süren 4 eğitim oturumu çıkışında 4 eğitim sertifikası veriliyor. Tabii ki bu eğitim sertifikalarınızı CV’nize ekleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda düzenlenen sponsor çekilişleri ve indirimleri ile eğitmenlerle tanışma fırsatı sunuluyor. Bu eğitimleri önemli yapan şey ise tekrarının olmaması.

Daha önce İzmir’de iki kere düzenlenen İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi 3.’sü ile karşınızda. Daha önce Tijen Karaş, Ahmet Naç, Fatih Portakal, Erdem Aksakal, Ozanser Uğurlu ve Mehmet Turgutlu gibi önemli isimlerin eğitmen olduğu Kişisel Gelişim Zirvelerinde katılımcılar eğlenceli ve dolu dolu bir gün geçirmenin yanı sıra aldıkları sertifikalar ile kariyerlerinde rakiplerinin bir adım önüne geçtiler.

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Eğitmenleri

Düzenlenecek olan 3. İzmir Kişisel Gelişim Zirvesinde eğitmenler belli oldu. İlk oturum Fox TV Çalar Saat Sunucusu ve Yazar olan İsmail Küçükkaya ile başlayacak. İsmail Küçükkaya katılımcılara “Samimi İletişim ve Hitabet Sanatı” başlığı ile doğal, net ve içten iletişimin nasıl yapılacağını anlatacak. İkinci oturumda ise CNN Türk Güne Merhaba sunucusu Gülay Özdem “Kaostan Sadeliğe; Hayatta Kendini Bulma Metodu” başlığı ile hayat, başarı, iş ne değildir, kendini tanıma ve kabullenmek hakkında bir konuşma yapacak. Üçüncü oturum Serhan Yılmaz (Kıdemli Satış ve Pazarlama Yöneticisi/Hikaye Anlatıcısı)’ın “Fütüristik Düşünce Yapısı ile Kendini Tasarla!” konusuyla başlayacak. Serhan Bey öngörüsel yaklaşımlarla gelecekte iş hayatının nasıl olabileceğini anlatacak. Son oturum da ise Yar. Doç. Dr. Psikolog Ozanser Uğurlu’nun “Haydi Geri Kazan Enerjini” konusunu anlatacak. Ozanser Bey günümüzde çok yaşanan enerji sıkışmalarını açarak tükenmişlikten kurtulma yöntemlerini anlatacak. Peki Yaşamartı’nın düzenlediği bu zirve ne zaman?

İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman?

3 Aralık 2017’de düzenlenecek olan gelişim zirvesi Bostanlı Suat Taşer Salonunda gerçekleşecektir. Etkinlik biletleri Biletix üzerinden veya ön başvuru yoluyla alınabilmektedir. Ön başvuruların yoğun olması nedeniyle etkinliğe katılım garantisi yoktur.

Etkinliğe katılmak için aşağıda bulunan ön başvuruyu doldurabilirsiniz. Ön başvuru yapmadan hemen   numarasından Buket Aslan ( Yaşamartı İzmir Koordinatörü ) ile iletişime geçebilir ve etkinlikteki yerinizi ayırt edebilirsiniz.

Mart Ayında yapılan İzmir Kişisel Gelişim Zirvesi Ne Zaman Olacak? yazımıza buradan ulaşabilirisiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...