iZombie 5. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - iZombie Konusu

iZombie 5. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

iZombie 5. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

iZombie fantastik konusu ve polisiye türünü oldukça güzel harmanlayan bir dizi. Ne yazık ki yakın süre içerisinde ekranlara veda edecek.

The CW kanalının sevilen dizilerinden birisi iZombie. Geçtiğimiz günlerde kanal dizinin 5. sezonuna onay verdiğini açıkladı. Yani eğlenceli zombi mücadeleleri kaldığı yerden devam edecek. 5. Sezonun çok eğlenceli ve hareketli olacağını biliyoruz. Dizinin yeni sezonunda kemik kadronun aynen kalacağını biliyoruz. Yeni eklenen oyuncular hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi. Peki iZombie 5. sezon ne zaman çıkıyor?

Dizinin 4. sezon reytingleri oldukça düşük gelmişti. Dizi bu nedenden midir bilinmez, bu sezon sonunda final yapacak. Final sezonunda oldukça eğlenceli bir şekilde ekrana veda edecekleri biliniyor. Dizinin yeni sezonunda olaylar bir bir çözüme kavuşacak gibi görünüyor.

iZombie Konusu ve Oyuncular

DC’nin orijinal çizgi romanlarından birisinin uyarlanmış hali olan iZombie oldukça sevilmişti. Dizinin ana karakteri Liv Moore kalp cerahhıdır. Nişanlısının ısrarı üzerine bir partiye katılan Liv, partide herkesin içtiği haplardan alır. Bu hap insanları zombiye dönüştürmektedir. Liv ertesi sabah zombi olarak uyanır ve durumunu kötü amaçlar için kullanmaz.

Polise yardım etmeye karar veren Liv cinayetlerde maktülün beynini yiyor. Böylece onların eski hikayelerini öğrenen Liv, polise katili yakalamasında yardımcı olur. İsmini ilk duyduğunuzda kan, beyin parçaları ile dolu bir dizi olduğunu düşünebilirsiniz. Dizide bunların hiç birisi yok. Tamamen fantastik polisiye dizisi. Alanında oldukça farklı olan bu diziye bence bir şans verebilirisiniz.

iZombie 5. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Dizinin 5. sezonunda Major ve Liv’in kaderi ele alınacak. Henüz nasıl bir yöntem izleneceği belli değil ama zombi türünün kaderi şekillenecek diyebiliriz. Çok fazla düşüş yaşadığı için dizinin yeni sezonunun bir süre erteleneceği düşünülüyor. Sanırım dizi senaristleri bir süre ara vererek inanılmaz bir sezon finali ile ekranlara geri dönmek istiyor.

Henüz dizinin çıkış tarihi ile kesin bir bilgi paylaşılmadı. Dizinin yeni sezonunun 2019 yılında olması bekleniyor. 28 Mayıs’ta final yapan dizi tahmini olarak 2019 yılının başlarında ekranlara dönecektir. Dizi 5. sezonu ile birlikte kaybettiği şöhretine geri kavuşur ve reyting rekorları kırmaya devam eder.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...