Jack Reacher: Never Go Back Ne Zaman Vizyona Girecek?

Jack Reacher: Never Go Back Ne Zaman Vizyona Girecek?

Jack Reacher: Never Go Back Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Tom Cruise’nin başrolünü oynadığı Jack Reacher: Never Go Back Ne Zaman Vizyona Girecek?

Aksiyon filmi denince akla gelen ilk aktörlerden olan Tom Cruise’den muhteşem bir film daha. Seri film olarak çıkacağı düşünülen filmde aksiyonun en üst seviyelerini yaşayacağımız fragmandan anlaşılmakta. Yönetmen koltuğunda oturan Edward Zwick ismini daha önceden de bir çok aksiyon filminde görmüştür. Tom Cruise ile daha önceden Son Samuray filminde çalışan ikili bu filmi ile de efsane bir seri oluşturacak gibi gözükmekte. Aksiyon sever Türk milleti olarak Adamlar yapıyor ya diyeceğimiz bir film daha yolda. Jack Reacher: Never Go Back Ne Zaman Vizyona Girecek? soruları merak edilirken filmin konusu da bir hayli merak konusu.

Jack Reacher: Never Go Back Film Konusu

Jack Reacher: Asla Geri Dönme ismi ile ülkemizde vizyona girecek olan filmde eski ordu üssüne geri dönen bir askeri izleyeceğiz. Jack Reacher eskiden orduda kıdemli olarak çalışmış bir çok pozisyonda yer almış bir askerdir. Reacher üssüne geri döndüğünde eski bir binbaşı tanıdığının suçlandığını görmüştür. Casusluk ile suçlanan bu binbaşının suçsuz olduğuna kanaat getirmiş olan Reacher ona kurulmuş olan bu pis oyunu temizleyecektir.

Adını temize çıkarmak için üst akılların oyununa geldiğini düşünen Jack arkadaşını kurtarmak için bu komplonun arkasındaki gizli oyunu bulmaya çalışacak ve bu kişiyi de açığa çıkaracaktır. Senaryo olarak Lee Child’in romanından beyazperdeye uyarlanmış olan filmde Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper, Danika Yarosh, Holt McCallany, Aldis Hodge ve Julia Holt gibi dünyaca ünlü isimler yer almaktadır.

Jack Reacher: Never Go Back Ne Zaman?

Jack Reacher: Never Go Back Ne Zaman Vizyona Girecek? sorularına yanıt amaçlı fragman yayınlayan film ülkemize 21 Ekim 2016 tarihinde gelecek. Aynı zamanda tüm ülkelerde de aynı zamanda vizyona girecek olan film ülkemizde de bir çok hitap edeceği izleyici kitlesine sahip. Filmi merakla bekleyenler için şimdiden iyi seyirler dileriz. İşte size bahsettiğimiz o fragman;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...