Jack Ryan Ne Zaman Başlıyor? - Jack Ryan Konusu ve Oyuncular

Jack Ryan Ne Zaman Başlıyor?

Jack Ryan Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Tom Clancy’nin yarattığı ve oldukça beğenilen bir karakter olan Jack Ryan’ın filmi sonunda dizi oluyor.

Uzun zamandır beklenen casus gerilimi dizi Jack Ryan sonunda çıkıyor. Tom Clancy’nin kitaplarında yer alan ünlü karakter Jack Ryan’nın daha önce filmi yapılmıştı. İzleyicisi tarafından oldukça beğenilen yapımın dizisinin de yapılmasına karar verildi. Dizi Amozon üzerinden online olarak takip edilebilecek. Dizinin oyuncu kadrosunda filminden tanıdığımız isimler de yer alıyor.

Dizinin başrolünde John Krasinski yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Türk oyuncu Numan Acar da bulunuyor. Genellikle Türk ve Alman yapımı ortak projelerde gördüğümüz Acar şimdilik sadece 6. bölümde yer alacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin ilk gösterim fragmanı yayınlandı. Peki Jack Ryan ne zaman başlıyor?

Jack Ryan Konusu ve Oyuncuları

James Bond karakterinin arkasında kalan Jack Ryan izleyicinin oldukça beğendiği bir karakter. Jack Ryan İrlanda asıllı bir dedektift babanın ve hemşire bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelir. Koyu bir Katolik olmasa da inançlarına oldukça bağlıdır. Kısa süreli olarak deniz piyadesi subayı olarak donanmada görev alıyor. Bir görevde sırtına aldığı ağır bir darbe sonucunda uzun süre tedavi görmek üzere donanmadan ayrılır. Donanmadan ayrıldıktan sonra CIA için çalışmaya başlıyor.

Beyaz perdede oldukça iyi bir hasılat elde eden dizi Jack Ryan’ın dizi kadrosunda da oldukça önemli isimler bulunuyor. Dizide Jack Ryan, John Krasinski tarafından hayat bulacak. Ryan’ın sevgilisi Cathy Mueller’ı ise Abbie Cornish canlandıracak. Dizide ayrıca Wendell Pierce ve Ali Suliman’da bulunuyor.

Jack Ryan Ne Zaman Başlıyor?

Beyaz perdede Alec Baldwin, Harrison Ford  ve Ben Affleck tarafından canlandırılmıştı. Efsanevi dizi Lost’un yapımcıları tarafından hazırlanan dizinin bölümleri bir saat sürecek. Ayrıca dizinin sonuna doğru Kaan Urgancıoğlu’nun da oyuncu kadrosuna eklenebileceği yönünde dedikodular da dolanıyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre dizi 31 Ağustos 2018’de başlayacak. Dizinin yeni yayınlanmış olan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Dizi ülkemizden internet üzerinden takip edilebilecek. Fragmanından da anlaşılacağı gibi dizide pek çok aksiyon sahnesi bulunuyor. İlk sezonu 8 bölüm olacak olan diziyi heyecan ve merakla bekliyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...