John Wick Chapter 3 Ne Zaman? - Ne Zaman Vizyona Girecek?

John Wick Chapter 3 Ne Zaman?

John Wick Chapter 3 Ne Zaman?
1.5 (30%) 16 votes

İkinci filmden sonra merakla beklenen serinin üçüncü filmi John Wick Chapter 3 Ne Zaman?

İlk filminden sonra çok beğenilen ve ardı sıra yeni filmi bekleyen izleyici kitlesi bir yenisi için tekrar hazırlanabilir. İkinci filmi ile de izlenimleri alt üst etmeyi başaran yapım, bir üçüncü film için kolları sıvamışa benziyor. İzlenimlerden öte bu ikinci film aslında tamamen yeni serilerin geleceğinin habercisiydi. İnceden inceye filmin her yerinde yeni bir filmin bekleyicisi olarak izleyenlerini hazırlayan film, son sahnesinde de bombayı patlatıp sizi boşa bekletmeyeceğini çaktırdı. Filmin yenisini bekleyenler için de akıllarda John Wick Chapter 3 Ne Zaman? sorusu oluştu. Bu soru dünya genelinde ikinci filmin hemen ardından çok soruldu ve cevap yakın tarihte Imdb sayfasından geliştirme aşamasındaki film başlığı altında verildi.

John Wick Chapter 3 Film Konusu

Devam filmi olacak olan bu film de eskiden kopmadan yeni bir hikayenin anlatılacağı aşikar ancak ikinci filmde gördüğümüz karakterlerden bir kaçını bu filmde de göreceğiz gibi gözüküyor. Birinci filmle ikinci film arasında aslında baya bir fark vardı sadece John Wick karakterinin usta ve hızlı olmasının dışında. Aynı heyecan dolu sahneleri izlediğimiz ikinci filmden bir enerji patlaması ile ayrıldığımızı inkar etmiyoruz. 10 Şubat 2017 ‘de yayınlanan ikinci film daha ilk iki üç gün içinde 40 milyon dolarlık bir hasılatı yapımcısına kazandırdı. Geçmiş filme nazaran bu filmde daha çok kazandıran yapım yeni filmde daha da üstüne koyacak gibi gözükmekte. Bir efsanevi serinin doğuşu ve büyüyüşü aslında ikinci filmde yaşandı. İkinci filmde peşine düşecek katillerden bahseden santino ona kaçması için zaman verir. Fakat kaçacağı yer neredir bilinmez.

John Wick Chapter 3 Ne Zaman?

Birinci ve ikinci filmin arasında 3 sene kadar uzun bir süre var. Fakat ikinci filmin yapımı aslında sonradan karar verilmiş bir durum. (filmin çok sevilmesinden dolayı) Ancak durum şuanda öyle değil, sonuçta devam etmesi gereken bir hikaye ortada bizi beklemekte. Şuan için geliştirme aşamasında olarak gösterilen film için açıklama gelmesi olağan bir durum ancak bu açıklama ne zaman gelir orası biraz muamma. Ama tahmini olarak film 2019’un ilk aylarında çıkacaktır.

Yeni gelecek açıklamalar ile güncelleyeceğimiz yazımızdan sizlere aktaracaklarımız bu kadardı, film için şuanda hiç bir şey net değil. Yapımdan resmi olarak açıklamalar geldiğinde burayı güncelleyeceğiz. Burayı sürekli kontrol etmemek adına bizi sosyal medyadan takip ederek en güncel haber geldiğinde oradan görüntüleyip sitemize uğrayabilirsiniz. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...