Jurassic World Yıkılmış Karanlık Filmi Ne Zaman Vizyonda?

Jurassic World Yıkılmış Karanlık Filmi Ne Zaman Vizyonda?

Jurassic World Yıkılmış Karanlık Filmi Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

2017 Şubat’ında duyurulan filmin vizyona giriş tarihi sonunda belli oldu.

2015’te vizyona giren Jurassic World filminin devam filmi niteliğinde olan Jurassic World Yıkılmış Krallık filminden sevindirici haber geldi. Jurassic World severlerin sevdiği film vizyona girmek için hazırlanıyor. J.A. Bayona’nın yönettiği film Derek Connolly ve Colin Trevorrow tarafından yazıldı. Colin Trevorrow aynı zamanda Jurassic World filminde yönetmen koltuğuna oturmuştu. 2017 yılında Şubat ve Temmuz arasında çekimleri yapılan filmin ilk fragmanı 14 Ekim 2017’de yayınlandı. Oldukça gerilimli ve heyecanlı sahnelere sahip olan fragman izleyicilerde çok büyük bir merak uyandırdı. Fragmanı izleyen herkesin aklında Jurassic World Yıkılmış Karanlık Filmi Ne Zaman Vizyonda? Sorusu geldi.

Jurassic World Yıkılmış Karanlık Filmi Konusu

Gerçekleşen Volkanik bir patlama Jurassic World olarak bilinen hayvanların özgürce dolaşabildiği dinazor tema parkının kapanmasından sonra Isla Nubler adasını ve içinde yaşayanları tehdit ediyor. Eski park müdürü olan Claire Dearing, adadaki yaratıkları kurtarmak için Dinazor Koruma Grubu’nu oluşturur. Parkın eski bir çalışanı olan Owen Grady, Claire’ın canlı nesli tükenmesini önleme çalışmasında yardımcı oluyor. Bryce Dallas Howard tarafından canlandırılan Claire Dearing cesur ve yetenekli genç bir bayandır. Owen Grady ise Chris Pratt tarafından canlandırılmakta. Bunun yanı sıra filmde Jeff Goldblum, BD Wong, Toby Jones gibi önemli isimler de bulunuyor.

Jurassic World Yıkılmış Karanlık Filmi Ne Zaman Vizyonda?

Fragmanın 14 Ekim’de yayınlanmasının ardından filmin çıkış tarihi ile ilgili hiçbir açıklama yapılmamıştı. Yapımcı Steven Spielberg’in Colin Trevorrow’a daha çok film yapmak istediğini söylemesiyle ortaya çıktı. “Biraz daha keyfi ve epizodik bir şey yaratmak istedik ve potansiyel olarak hikayeyi tamamlanmış hissi veren bir seriye dönüşmesini istedik.” Diye açıklama yapan Trevorrow film için çok heyecanlı olduğunu da belirtti. Seveninin çok olduğunu bildiğimiz film aksiyon, macera ve bilim kurgu türünde olacak. Eğer bu tür filmleri seviyorsanız bunu çoktan izlemişsinizdir. İzlemediyseniz de size kesinlikle öneririm. Film Türkiye’de Avrupa’dan bir gün sonra gösterime girecek. Jurassic World Yıkılmış Karanlık 8 Haziran 2018’de vizyona girecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...