Kaptan Amerika - İç Savaş Ne Zaman Çıkıyor ?

Kaptan Amerika – İç Savaş Ne Zaman Çıkıyor ?

Bu yazıyı oylayın

Kaptan Amerika – İç Savaş Ne Zaman Çıkıyor ? Film Oyuncuları

Captain America: Civil War yani Kaptan Amerika: İç Savaş filmi tekrar vizyona girecek. Kaptan Amerika film serisi kaldığı yerden daha da heyecanlı olarak devam edecek. Peki film vizyona ne zaman giriyor? Film hakkında bilgi sahibi olmayanlar için öncelikle şunu hatırlatmak isteriz; bu film çizgi romandan uyarlanarak sinemaya aktarılan filmler arasındadır. Kaptan Amerika daha önce de farklı film serileri ile izleyici ile buluşmuş ve başarı elde etmişti. Şimdi de Civil War adlı eserden etkilenerek bir film ile 2016’da yerini alacak.

 Kaptan Amerika: İç Savaş Ne Zaman Çıkıyor?

Bilim Kurgu ve Aksiyon kategorilerine alabileceğimiz İç Savaş filmi, Kaptan Amerika serisinin en iyisi olmak için hazırlanıyor. Oldukça profesyonel oyuncu kadrosu ve yönetmene sahip olan film 2016 yılının Mayıs ayında vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. Henüz netlik kazanmamakla birlikte 6 Mayıs olarak da konuşuluyor, filmin çıkış tarihi.
Kaptan Amerika: İç Savaş filmi bu serinin 3. Filmidir. Bu film serisinde karakterler birbirleri ile görüş ayrılığına düşüyorlar. Görüş ayrılığı beraberinde yol ayrılığını da getiriyor. Keşke sadece yolları ayrılsa… Ekip ikiye bölünerek birbiri ile savaşmaya da başlıyor. Bu savaş ekip üyeleri arasında kanlı bir şekilde sürecek. Kazanan kim olacak? Kaptan Amerika bu film adını da bu iç savaştan alıyor. Ekip birbirine düştü ve kazananlar ile 4. Filme mi gidilecek? Tekrar barış ilan edilecek mi? Filmde bu soruların cevaplarını bulacağız.

Kaptan Amerika: İç Savaş Oyuncuları :

Filmin bu serisinde oyuncular yine aynı… Yeni katılanlarla da birlikte yine ünlü yıldızları barındırıyor. Filmde; Robert Downey gibi bir yıldıza rastlayacaksınız. Chris Evans yine bu seride yine yerini aldı. Kaptan Amerika filmlerinin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkan isimle birlikte Jeremy Renner, Paul Bettany gibi isimler de yine ekipte yer alanlar arasında.
Kaptan Amerika: İç Savaş Nezamancikiyor.com adresinin de verdiği bilgiler doğrultusunda 2016 Mayısında vizyonlarda olacak. Bu film için sabırsızlıkla bekleyenlere duyurulur. İç Savaş filminde Kevin Feige ve Alan Fine tarafından yapımcılığı başarıyla tamamlanan bir film izleyeceksiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...