Kara Komik Filmler Ne Zaman Çıkıyor? - Kara Komik Filmler Konusu

Kara Komik Filmler Ne Zaman Çıkıyor?

Kara Komik Filmler Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Cem Yılmaz’ın yeni projesi Kara Komik Filmler 13 Ağustos’ta İstanbul’da çekimlerine başlayacak.

Arif V 216 ile büyük başarı yakalayan Cem Yılmaz yeni bir film projesi üzerinde çalışıyor. Okuma provaları gerçekleşen film iki parça olarak çıkacak. İki filmin de çıkış tarihleri farklı olacak. Filmleri ile sinema salonlarını kahkahaya boğan ünlü komedyen yeni filmleri ile merakla bekleniyor. Peki Kara Komik Filmler ne zaman çıkıyor?

Ülkemizde çekilen komedi filmlerinden çok az bir kısmı başarısını sürdürür ve sürekli izleyicinin karşısına farklı şeyler çıkartır. Cem Yılmaz’ın filmleri de bu kategoriye giriyor. Filminin tanıtımı resmi Instagram hesabı üzerinden yapan ünlü komedyen iki filmin de çok güzel olacağını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde de filminin oyuncu kadrosu belli oldu.

Kara Komik Filmler Konusu ve Oyuncular

Ünlü komedyen filminin konusu ile ilgili bir açıklama yapmadı. “G.O.R.A’yı çok sevmiştim ama Hokkabaz’ın yer ayrı diyorsan sıradaki parça sana.” diye bir açıklamada bulundu. Filmin Hokkabaz’ın devamı mı olacağı yoksa aynı türde bir komedi filmi mi olacağı henüz kesin olarak bilinmiyor. Ancak bizi güldüreceği kesin.

Sürekli aynı oyuncular ile çalıştığı için eleştirilen Cem Yılmaz yeni filminde de aynı oyuncularla birlikte olacak. Özkan Uğur, Cem Yılmaz ve Zafer Algöz kesin olarak kadroda olacaklar. Filmde Ozan Güven’in de küçük bir rolü olacak. Magazin gündeminde dönen dedikodulara göre filmde Defne Samyeli ve kızı da olacaktı. Ancak bu dedikodu daha sonradan Zafer Algöz tarafından yalanlandı. Filmin kadın oyuncularının henüz belli olmadığını söyledi.

Kara Komik Filmler Ne Zaman Çıkıyor?

Zafer Algöz’ün yaptığı açıklamaya göre film henüz Türkiye’de yapılmamış bir türde olacak. Ana tema komedi olacak ancak farklı şeyler de bulunacak. Filmin ilk seansında 60 dakikalık bir film izlenecek ikinci seansında yine 60 dakikalık başka bir film. Cem Yılmaz ise filmler için iki farklı çıkış tarihi vermişti. Kaçamak ve 2 Arada isimlerinde olan filmlerin 2019 yılının Ocak ve Mart aylarında sinemalarda olacak. 4 hikaye birden anlatacak olan filmin fragmanını merakla bekliyoruz. Filmlerin çıkış tarihi kesinleşince yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...