Kara Panter, Black Panther Ne Zaman Çıkacak?

Kara Panter Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen Black Panther Ne Zaman Çıkacak, konusu, oyuncuları, türkiye vizyon tarihi gibi bilgileri derledik.

Marvel yapımı çizgi romanlardan bir diğeri olan Black Panther son zamanlarda çok okunmasından sonra ve yoğun istekten dolayı film olmaya hazırlanıyor. İlk olarak filmin yönetmenini fellik fellik aramaya başlayan Marvel yapımı tercihini Ryan Coogler olarak yaptı. Daha önceden Creed: Efsanenin doğuşu filminde yönetmenlik yapan dünyaca ünlü yönetmen bir yeni projeyi de geçmişine katmak istiyor diyebiliriz. Yönetmeni ve başrol oyuncusu belli olan film için geri sayım başlarken film sevenlerin ve Marvel yapımlarını takip eden çizgi romancıların akıllarında Black Panther Ne Zaman Çıkacak? sorusu oluştu. Peki bu filmin çıkış tarihi belirlendi mi gelin hep beraber makalemizin devamını okuyalım.

Black Panther Film Konusu

Konu olarak çizgi romana bağlı kalacak olan filmdeki baş rol karakterimiz  T’Challa adındaki bir kral oğludur. Madencilik yaparak ekonomisini sağlayan bu krallığın başındaki T’Chaka vibranyum madenini ele geçirmek isteyen Ulysses Klaw tarafından öldürülür. Bu dakikadan sonra oğlu T’Challa krallığın başına geçmek zorunda kalacaktır. Ancak intikam peşinde olan T’Challa’nın aklında bam başka bir haya belirmektedir. Fiziksel yeteneklerini geliştirmek için bir özel grup ile çalışır Panterler olarak bilinen bu gruptan yetenekleri ile sivrilen T’Challa ün yaparak Kara Panter olarak ismini akıllara kazımıştır. İlerleyen zamanlarda Fantastik Dörtlü, Kaptan Amerika gibi süper kahramanlarla da iş birliği yapan T’Challa bakalım intikamını nasıl alacaktır?

Özgün konusu ve farklı yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Black Panther için çekim günleri çoktan başladı diyebiliriz. Şuan için bir vizyon tarihini açıklayan film yapımcısı Marvel; T’Challa karakteri için Mısır Tanrıları, Karar Günü, Get On Up gibi filmlerde yer almış olan Chadwick Boseman oyuncusunu seçmiş diyebiliriz.

Black Panther Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Evet sizler için filmin konusuna da değindiğimiz bu kısa makale için en can alıcı noktaya geliyoruz. Filmin yapımcıları tarafından açıklanan verilere göre film ilk olarak Hollanda’da vizyona girecek. Ancak bu tarihi hala gizli tutan yapımcılar Black Panther Ne Zaman Çıkacak? sorusuna karşılık olarak film Brazilya için 15 şubat 2018 vizyona girecektir dedi. Filmin Türkiye Çıkış Tarihi – Vizyon Tarihi ise tam olarak 16 Şubat 2018‘i göstermektedir.

 


Comments to Kara Panter, Black Panther Ne Zaman Çıkacak?

  • Sabırsızlıkla bekliyoruz.

    Soner Namlı 20 Haziran 2017 18:13 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...