Kingsman 2 Ne Zaman Çıkıyor ?

Kingsman 2 Ne Zaman Çıkıyor ?

Bu yazıyı oylayın

Kingsman 2 Ne Zaman Çıkıyor ? Kimler Oynayacak ?

Daha çocukken babasını bir askeri görevde yitiren Gary Price (Taron Egerton). Bu görev neticesinde ailesine bir madalya verilir ve aileye tek defalığına olmak üzere yardım istemeleri madolyanın arkasında yazılı olan telefon numarası ve şifreli bir kelime verilir. Aradan 17 sene geçer, işsiz Eggsy annesi üvey babası ve kardeşiyle evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte dostlarıyla kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyada yazılı olan telefonu arar. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry H. ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi üyesi olmanın yolunun önünü açacaktır. Eggsy’yi bu yeni hayatında onu bekleyen test aşamalarını tam puan ile bitirmek zorundadır.

Filmin ilk serisinde hayatını kaybetmesiyle izleyenlerini üzen Ajan Harry H., Kingsman 2 de mucizevi bir şekilde geri dönebilir. Amerika’da filmin gösterimden sonra yapılan incelemeler sonrası göstermiştir ki Ajan Herry in Kingsman 2 de olmaması filmin gişesini etkileyeceği gerçeğini göstermiştir. Özellikle filmin ilk sersinin 400 Milyar $ hasılat yaptıgı düşünülürse yapımcıların bu konuyu dikkate alacagını ve Kingsman 2 de Ajan Harry Hart(Colin Firth) tekrar rolde yer alacağını tahmin ediyoruz.

Filmini hayran kitlesinin kısa sürede oluşması, gişe kazancının yüksek olması ve filmin bir bir çizgi romandan esinlenilerek yapılması ve serüvenin devam etmesi bu filmin hayranlarının meraklarını kaybetmeden hemen vizyondaki yerini alması bakımından tam tarih verilemese de en iyi ihtimalle Şubat 2016 da Kingsman 2 nin beyaz perde de yer alıcılığını düşünmekteyiz.

Söz konusu dizinin eski serisinden daha güzel ve daha hoş olacağı tahminler arasında yer almaktadır. Bu kadar hasılat yakalayan bir filmin zaten diğer serisine göre daha iyi bir şekilde çıkması gerekmektedir. Kingsman 2 ile alakalı sürpriz yapmayı sevseler de filmin tahminen 14 Şubat 2016 tarihinde sinemalarda yer alacağı tahminlerde yer alıyor.  Milyonlarca dolar hasılat kazanan bu filmin macera kategorisinde yer alıp ajansı bir konusu olduğundan her yaştan kitleyi kendine çekmektedir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...